Kim Kardashian, Şirin TikTok’ta Kızı North ile Cazibe Oturumunu Paylaşıyor


Bir kuaför olarak, kim Kardashian diğerlerinin üzerinde bir kesimdir.

TikTok’ta çok sayıda makyaj öğreticisi ve cilt bakımı sırrı yayınladıktan sonra, SKIMS’in kurucusu kısa süre önce başka bir güzellik becerisi sergiledi: Kızına nasıl stil veriyor? Kuzey Batı‘ın saçı. 6 Şubat’ta video3 milyondan fazla izlenmeye ulaşan Kim, North’un saçını küçük parçalara ayırmadan ve fırçalamadan önce ilk olarak sprey sıktı.

9 yaşındaki çocuk aynı zamanda en iyi saç şekillendirme asistanı olarak hareket etti ve annesi için jeli yerleştirerek saçlarını tarayıp düşük bir atkuyruğu yaptı. Ancak bir noktada North kontrolü ele aldı ve kenarlarını ortaya koydu ve onları bir girdap şeklinde şekillendirdi. Son rötuşlara gelince? North, saçının üst tabakasına bir jel çubuk kaydırarak kabarıklığını sabitledi.

Glam seansları, sevimli anne-kız anlarını da içeriyordu, North ünlü dans hareketlerini patlatırken, Kim güldü ve arka planda şarkı söylemek için fırçasını mikrofon olarak kullandı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364145/kim-kardashian-shares-glam-session-with-daughter-north-in-adorable-tiktok?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir