Kim Kardashian Saunada Selfie Çekerken Siyah Bikinisiyle Sallandı – Hollywood Life


Kim Kardashian Saunada Selfie Çekerken Siyah Bikinisiyle Sallandı - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Eski kocası, 9 Ocak’ta gizemli bir kadınla Beverly Hills’te görüntülendikten sonra, kim Kardashian hala en iyi yaptığı şeyi yapıyordu – bikini özçekimleri! Takip etmek Kanye Batı42 yaşındaki SKIMS ustası, kimliği belirsiz bir sarışın güzelle restoran randevusunu aldı. instagram saunanın içinden buharlı bir özçekim paylaşmak için! İki fotoğrafa “Her zaman gökkuşakları ve kelebekler değil… bazen gökkuşakları ve saunalar” diye açıklama yaptı. İlk özçekim, Kim’in kırmızı bikini giyen bir arkadaşının yanında büzülürken siyah ipli bir bikini salladığını gösterdi. İkinci fotoğrafta, dört çocuk annesi tek başına fotoğraf için poz verirken tek eliyle saçını geriye doğru tarıyor. Kim samimi bir görünüm için saçını geri çekti. Ve tabii ki, pembe bir ruj tonu ve mükemmel bir şekilde ayarlanmış göz makyajıyla makyaj ihtişamı saunada bile yerindeydi.

Uzun zamandır dostum paris hilton Basit kalp göz ve alev emojileriyle tepki vermek için yorumlar bölümüne akın eden takipçilerin geçit törenine öncülük etti. Bir hayran, “Kaşları çattı ama bunu biliyorsun,” yorumunu yaparken, bir başkası “Güzel Görünüyor, Yeni Yılınız Kutlu Olsun” yorumunu yaptı. Diğerleri, Kim’in yeni bekar statüsüne, “Bir tür enerjiyi karıştırmaya hazır” yazısıyla dikkat çekti.

Gerçekten de epey bir yıl geçirdi. 45 yaşındaki rapçiyle ayrıldıktan sonra Kim komedyenle çıktı pete davidson29, dokuz ay boyunca Ağustos 2022’de istifa etti. Kasım ayında, Yeezy moda kralı ortak çocukları için nafaka olarak ayda 200.000 $ ödeyerek, giderek istikrarsız hale gelen Ye ile boşanmasını tamamladı. Kuzey9, aziz, 7, Chicago4 ve Mezmur3.

Tüm bunların arasında, Kanye bir dizi modelle çıkarken, White Lives Matter tişört dublörlüğü, twitter üzerinden Yahudi karşıtı rantlar ve Instagram aracılığıyla Kim’in aile üyelerine yönelik birkaç halka açık saldırı ile tartışmalara neden oldu. Bir kaynak söyledi HollywoodYaşamı tüm dramadan sonra kendini ondan uzaklaştırdığını.

kim Kardashian
Kim Kardashian (MEGA)

“Kanye’nin son zamanlarda yaptığı her şeyden ve aldığı tüm tartışmalı sözler ve duruşlardan sonra, Kim kendini Kanye’yi çevreleyen tüm bu dramadan insanca mümkün olduğunca uzaklaştırmak istiyor” dediler. HL Ekim 2022 raporuna ÖZEL. “Kim ona böyle davrandığında onunla hiçbir şey yapmak istemediğini söyledi ama Kanye umursamıyor gibi görünüyor.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/12/kim-kardashian-black-bikini-selfie-sauna/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir