Kim Kardashian, Sarı Saç Boyası İşleminden Sonra ‘Saç Dökülecek’ Panikleri – Hollywood Life


kim Kardashian


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Youtube’un izniyle

kim Kardashian Pazartesi günkü Met Gala’daki gösterinin yıldızı olmak için çok uğraştı ama mesele sadece elbise değildi! 41 yaşındaki realite yıldızı, giydiği unutulmaz elbisenin içine kaymadı. Marilyn Monroe şarkı söylerken “Doğum günün kutlu olsun“Cumhurbaşkanına John F. Kennedy 1962’de, bombayı tamamen taklit etmek için saçını platin sarısına da boyadı.

Kim, kız kardeşinin bir bölümünde folyo dolu bir kafayla “Bunu 10 saattir yapıyorum” dedi. Kylie jenner‘s video blogu Gala öncesi hazırlık süreci. “Saçlarımın dökülmesini riske atacağım,” diye şaka yaptı, stilistinin artık platin renkli kilitlere yönelmesi için ekrandan kaçarak.

Kim, mükemmel Met Gala görünümünü yaratmak için ne gerekiyorsa yapmaya kesinlikle istekliydi! Kim ve erkek arkadaşını gösteren diğer video görüntüleri, Pete DavidsonOrlando’daki Ripley’in İnan ya da İnanma etkinliğindeki ikonik elbisenin evini ziyaret ederek, Kim’in elbisenin fermuarını tamamen kapatamadığını ortaya koyuyor. klip, burada görebileceğinizrealite yıldızının vücudu saran elbiseye girmesine yardım edildiğini ve çeşitli işleyicilerin kumaşı yırtmadan arka tarafına kaldırmaya çalıştığını gösteriyor.

Kadın kıyafetine tam olarak uyması için biraz daha aşırı önlemler aldı. Kim, ikonik elbiseye sığdırmak için sadece üç haftada 16 kilo verdiğini açıkladı ve Met Gala’ya sadece birkaç gün kala hala ona uymadığını fark ettiğinde panikledi. Videoda, elbise poposunun üzerinden kalkmayınca endişeli görünüyor. Pete onun yanında, ona her şeyin düzeleceğine dair güvence veriyor. “İyisin,” diyor ona. “İyisin, rahatla.” Pete ayrıca Kim’in elini sıkı sıkı tutarken o elbiseyi giydirmek için kendini emer.

kim Kardashian
Kim Kardashian, 2022 Met Gala (Stephen Lovekin/BEI/Shutterstock) için Marilyn Monroe’nun ikonik elbisesini giyiyor.

Elbise büyük bir dikkatle ele alınmalıydı ve Kim Met Gala kırmızı halısında yürüdükten sonra bir replikaya dönüştü. 2 Mayıs’taki yüksek profilli etkinliğe katılırken Pete bir kez daha onun yanındaydı.

Kim, Met Gala öncesi yaptığı yoğun diyet nedeniyle bazı tepkilerle karşı karşıya kalsa da, Marilyn’in elbisesini giymek için ne gerekiyorsa yaptığı için kendisiyle son derece gurur duyduğunu itiraf etti. Kim, kilo vermek için şeker ve karbonhidratı kesip sauna kıyafeti giydiğini söyledi. Met Gala’dan sonra, önceki haftalarda mahrum kaldığı özlemlerini gidermek için pizza ve donutlara daldı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/05/kim-kardashian-blonde-hair-dye-job-met-gala-video/

Yorum yapın