Kim Kardashian ‘Röportaj’ Dergisinde Pete Davidson ile Konuşuyor – Hollywood Life


Kim Kardashian 'Röportaj' Dergisinde Pete Davidson ile Konuşuyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: David Fisher/Shutterstock

“O bir tatlı” kim Kardashian dedi Pete Davidson, öncekini tartışmak istendiğinde SNL ile bir Soru-Cevap sırasında yıldız Röportaj yapmak 6 Eylül’de yayınlanan dergi “O kelimenin tam anlamıyla çok iyi bir insan, artık onu gerçekten sevmiyorlar. Başına gelecekler için heyecanlıyım.” Bu röportajın ne zaman yapıldığı belli değil, ancak Kim ve Pete dokuz aylık ilişkilerini Ağustos ayının başında bitirdi. Ayrılık haberi kamuoyuna duyurulmadan önce röportaj yapılmış olabilir.

Kim, Pete ile ev sahipliği yaptığında tanıştı Cumartesi gecesi canlı Ekim 2021’de, boşanma davası açtıktan sekiz ay sonra Kanye Batı. Şovda göründükten kısa bir süre sonra çıkmaya başladılar. Birkaç ay birlikte olduktan sonra Kim, Pete’i dört çocuğuyla tanıştırdı ve onuruna birden fazla dövme yaptırdı. Hatta ona kalıcı bir saygı göstermek için Kim’in adını göğsüne kazıdı.

kim kardashian pete daivdson
Kim ve Pete, Met Gala’da. (David Fisher/Shutterstock)

Mayıs ayında Kim ve Pete, Met Gala’ya birlikte katılarak önemli bir açıklama yaptılar. Ayrıca yaza başlamak için romantik bir tatile gittiler. Ancak mutlulukları kısa sürdü. Pete sonunda yeni bir film çekmek için Avustralya’ya gitti ve Kim onu ​​Down Under’da ziyaret ettikten sonra ilişkilerini bitirmeye karar verdiler. Her iki yıldız da ayrılık hakkında halka açık bir şekilde konuşmadı.

Belli ki, Pete’le olan bitenden beri Kim’in onu meşgul edecek çok şeyi var. Evde sadece dört çocuğu olmakla kalmıyor, aynı zamanda hukuk fakültesini bitirme sürecinde. Onu içinde Röportaj yapmak Kim, günde en az iki saatini hukuk profesörüyle çalışarak geçirdiğini açıkladı. Bunun üzerine, çalıştırması gereken giyim hattı, SKIM’leri ve cilt bakım hattı SKKN var. Ayrıca, gerçek bir suç podcast’i kaydetme sürecinde ve sıkı antrenman programına ayak uydurmaya devam ediyor. Söylemeye gerek yok, Kim, en son Soru-Cevap bölümünde “uyku”nun daha çok istediği bir şey olduğunu söyledi!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/06/kim-kardashian-pete-davidson-interview-magazine/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir