Kim Kardashian, Revolve Festivali’nde Cesur Yunan Tarzını Sergiledi


kim Kardashian bu hafta sonu Revolve Festivalinde seksi bir Yunan tanrıçasını kanalize etti.

16 Nisan’da SKIMS’in kurucusu ve kız kardeşi Kendall Jenner Coachella 2022’de düzenlenen partiye katıldı. Kim, gri tek kollu kısa bir üst ve yırtmaçlı uzun bir etek giydi, uyumlu uyluk yüksekliğinde gladyatör sandaletleri ve güneş gözlükleriyle eşleştirildi.

Bir görgü tanığı E’ye anlattı! Kim ve Kendall’ın beyaz kısa bir bluz ve uyumlu bir pantolon giydiği haberi öğleden sonra bir araya geldi. Kim, birkaç fotoğraf için poz verirken ve aynı zamanda selfie çekerken iyi bir ruh halinde görünüyordu. Kendall, 818 tekilasını servis eden barda görüldü.

h.wood Group tarafından ortaklaşa sunulan Revolve Festivali, Kim’in 2019’dan bu yana ilk kez bir Coachella etkinliğine katıldığını işaret etti. Coachella, COVID-19 salgını nedeniyle 2020 ve 2021’de iptal edildi.

Hafta sonu boyunca Kendall, BFF ile birlikte festivalde görüntülendi. Hailey Bieber. Kylie jenner eğlenceye de katıldı ve erkek arkadaşı Travis Scott Bootsy Bellows tarafından sunulan başka bir Coachella partisinde kısa bir DJ seti gerçekleştirdi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327591/kim-kardashian-showcases-daring-grecian-style-at-coachella-2022-party?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir