Kim Kardashian, Reality Show’da Olmadığı İçin Pete Davidson’u Savundu – Hollywood Life


kim karadshian pete davidosn


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Carl Timpone/BFA.com/Shutterstock

Khloe Kardashian Ve kim Kardashian kendileriyle ilgili son derece kişisel şeyleri paylaşmaktan alıkoydukları anlatıdan bıkmışlardır. Kardashians. Şovun 1 Haziran bölümünde Kim, Khloe’yi ikinci hamileliği hakkında paylaştığı şey için eleştiren bir makale çıkardı. Tristan Thompson’ın aldatma ve babalık skandalı. Kim, “İnsanların ne söylemeye çalıştıklarını anlamak için bir şeyler okumayı seviyorum,” diye itiraf etti. “Herkesten geri bildirim almayı seviyorum. Gösterimizin 2. sezonu hakkında, Khloe’nin Tristan durumuyla yeterince vermediğini söyleyen bir makale vardı. Öncelikle her şeyi filme aldık. Her şeyini paylaştı.”

Khloe ayrıca taşıyıcı annelik durumuyla “savunmasız” olduğuna dikkat çekti ve bu konuda daha fazla bilgi paylaşmak için bebeğin doğumunu beklemesinin bir nedeni olduğunu söyledi. “Neler olduğunu kendime itiraf etmiyordum!” Khloe açıkladı. “Bunu çok net bir şekilde ifade ettim.”

kim khloe kardashian
Kim ve Khloe Kardashian bir etkinlikte. (Gregory Pace/Shutterstock)

Makale ayrıca Kim’i eleştirdi ve onun da yeterince paylaşım yapmadığını söyledi çünkü Kanye Batı dizide nadiren yer aldı. “Benden ne yapmamı istersiniz?!” merak etti. “Onunla konuşmuyorum, öyleyse ne yapacağım… kamera mı göndereceğim? İsteksiz olduğumdan değil. Eski sevgilim bir realite şovunda yer almak istemiyordu. Bir itirafta, “Kadro üyesi olmayan ve bir realite şovunda yer alma arzusu olmayan biriyle çekim yapamazsınız. onun hakkında konuşuyorum Eş-ebeveynlik mücadelelerim hakkında kesinlikle kendi bakış açımdan konuşacağım.

Aynı şey onun ilişkisi için de geçerliydi. pete davidson. Kim, “Biriyle çıkmaya başladığında ve hayatı bir realite şovunda yaşadığında zor,” dedi. Pete ve ben o konuşmayı hemen yaptık. Belli ki kendini neyin içine soktuğunu biliyorsun. Ama sonra hayranlar ‘Pete şovda değil’ gibiydi. Ben de ‘Bunu en başından beri söyledik’ gibiydim. Yaptığı şey bu değil. Sonra açtım ve onu programa çıkardım. Her şey hakkında konuştum.

kim kardashian pete davidson
Met Gala’da Kim ve Pete. (Carl Timpone/BFA.com/Shutterstock)

Khloe, şovda yeni çıktığı birine de sahip olmayacağını kabul etti. Kim başka bir itirafta durumu genişletti. “Birisiyle tanışıp ‘Bir yere varmadan önce dur’ demeyeceğim. [where we’re serious], programımda olacak mısın?’ Hayır,” diye açıkladı. “Hala üzerindeydi [the show], Çocuklar. Kendisinin rahat hissettiği seviyedeydi.”

Scott Disick daha sonra Kim ve Khloe’nin bu eleştiriyle uğraşmak zorunda kalmamak için şovu bitirmek isteyip istemeyecekleri sorgulandı. Tepkilere rağmen, Kim realite TV’den vazgeçmek istemeyeceğini söyledi. Kim, “Bu şovu yapmayı seviyorum çünkü diğer insanlara yaşadıkları şeyde yardım etme fırsatı olarak görüyorum,” diye itiraf etti Kim. “’Bunu başarmamda bana gerçekten yardımcı oldun ve bu süreci atlattın’ diyen insanlardan aldığım mektupların miktarı. İnsanlara her gün neler yaşadığımızı gösterebilmeyi seviyorum.”

Yine de konuşmanın sonunda, Kim ve Khloe, gösteriye diğer aile üyelerinden daha fazlasını verdiklerini hissettiklerini kabul ettiler. Kim, “Hayatımızın her ayrıntısını paylaşıyoruz” dedi. “Kilo vermek istememle ilgili her şeyi paylaşıyorum… Bana gaddarca davranılıyor. Tüm bu eleştirilerin yüzü benim. Ama bizi biz yapan şeyin şovumuz olduğunu düşünüyorum ve her zaman ona her şeyimi vermek isteyeceğim. Her zaman film çekmek, bunun bir parçası olmak ve elimden gelen her şeyi vermek isteyeceğim.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/01/kim-kardashian-pete-davidson-reality-show-missing-reason-the-kardashians/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir