Kim Kardashian, Podcast’te 4 Çocuk Annesi Olmanın ‘Tam Bir Kaos’ Olduğunu Söyledi – Hollywood Life


Kim Kardashian, Çocuklar


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

kim Kardashian, 42, yeni bir podcast röportajında ​​dört çocuk annesi olarak hayatının nasıl olduğunu anlattı. Paylaşan realite yıldızı Kuzey9, Aziz, 7, Chicago5 ve Mezmur4, eski kocasıyla Kanye Batıyavrularıyla hayatı “tam bir kaos” olarak nitelendirdi ve hatta yaklaşan bir bölümde bazen “uyumak için” ağladığını itiraf etti. Jay Shetty ile Amaçlı. Ev sahibine “Herkes günlerin uzun ve yılların kısa olduğunu söylüyor ve bu daha doğru bir ifade olamaz” dedi. İnsanlar‘in şovdan özel klibi.

“Yani, sen işin içindeyken, yani, özellikle onlar bebekken ve sen emzirirken… bir çılgınlık oluyor. Tam bir delilik gibi,” diye devam etti. “Yine de en iyi kaos.”

Kim Kardashian, Çocuklar
Kim ve çocukları bir gezi sırasında. (Sıçrama Haberleri)

“Neler olduğu hakkında hiçbir fikrin yok,” diye ekledi. “Sanki her zaman kızımın saçlarından birini yapmak zorundayım – ve mükemmel olmalı ve belli bir şekilde olmalı – ve sonra bu onun ayakkabılarını giymeme ihtiyacı var ve hepsinin sana ihtiyacı var. … Yemek yapmak, ortalıkta koşturmak tam bir çılgınlık gibi. Sanki vahşi.

Geçen yıl Kanye’den boşanan Kim, “ebeveynlik bana kendim hakkında en çok şey öğretti” diye açıklamaya devam etti. Ayrıca bunun “en zorlayıcı şey” olduğunu ve “uyumak için ağladığım geceler var. Vay canına, evimdeki bu sikik kasırga gibi. Mesela az önce ne oldu?

Kim Kardashian, Çocuklar
Kim, dört çocuğundan biriyle. (Sıçrama Haberleri)

“Bilirsin, tüm ruh halleri ve kişiliklerle ve bazen kavga ediyorlar ve bilirsin, orada kimse yok,” diye devam etti. “Mesela, bu [just] iyi polis memuru ve kötü polisi oynamam için.” Ebeveyn olarak “biraz daha sıkı” olmaya çalıştığını, ancak bunun bazen “zor” olduğunu itiraf etti. “Bunu ancak böyle tarif edebilirim,” dedi. “Bu, tüm dünyadaki en ödüllendirici iş. Bu. Seni hazırlayabilecek hiçbir şey yok. … Ne kadar beklediğin umurumda değil. Neyi beklediğin umurumda değil. Asla hazırlıklı değilsin.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/21/kim-kardashian-mom-chaos-cry-podcast-interview-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir