Kim Kardashian Plaj Tatilinde Beyaz Bikinili Bazı SKKN’leri Gösteriyor


kim Kardashian istediğini yapacak.

13 Aralık’ta, Kardashianlar star, plaj tatilinden bir dizi sıcak enstantane fotoğrafı bıraktı. Instagram’da yazmak“Hayat ipucu- yaparsın.”

Görüntülerde Kim, dalgaların arasında sıçrarken bazı SKIMS parçalarına benzer fildişi bir iki parçayı sallıyor. Bir fotoğrafta 42 yaşındaki kadın ayakları kristal mavi sulara dalmış halde kumda uzanırken, başka bir fotoğrafta uzun sarı buklelerini omuzlarının arkasına atarken güneşlenirken görülüyor.

Kim’in takipçilerinin çoğu, saç stilisti ile yaptığı “bahşiş” konusunda hemfikirdi. Chris Appleton– hafifletilmiş buklelerinin arkasındaki beyni kimdi – yorumlar bölümüne “Evet” yazıyor.

la la anthony ve Malika Hak ikisi de “100” emojisiyle yanıt verirken, Natalie Halcro “Büyüleyici” yorumunu yaptı.

Kim’in gönderisi, kendisi ve çocukları ile deniz kenarında bir fotoğrafını paylaştıktan iki gün sonra geldi. Kuzey9, Aziz7, Chicago4 ve Mezmur3, eski kocasıyla paylaştığı kişi Kanye Batı. SKIMS patronu, koyu renkli bir bikini giymiş, çocuklarıyla birlikte bir çırpıda suda duruyordu.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358201/kim-kardashian-shows-some-skkn-in-white-bikini-during-beach-vacation?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir