Kim Kardashian, Pete Davidson’ın Söylenti BDE’sine Tartışıyor


Kim, California’daki Knott’s Scary Farm’da el ele görüntülendikten sonraki haftalarda Pete ile aşk dedikodularına yol açtı. Ancak realite yıldızı, gezinin aslında çiftin Beverly Hills Hotel’de “özel olarak” birlikte vakit geçirdikten sonra geldiğini söyledi. İlk buluşmalarını hatırladı, “Biz sadece üşüdük, takıldık.”

Podcast’teki görünümü sırasında Kim, rekoru doğrudan Pete ile olan ilişki zaman çizelgesinde de belirledi. Göre Kardashians ile tutmak şap, o biliyordu Staten Adası Kralı aktör, ancak geçen Eylül 2021 Met Gala sonrasına kadar gerçekten bağlantı kurmadılar.

Kim, “Biraz benim numaramı soruyordu,” diye paylaştı. “Onu Met’te gördüm ve benim ev sahipliği yaptığımı biliyordu. SNL ama daha duyurulmadı. Bana geldi ve hakkında konuşuyorduk SNL

Kim, Pete’e konser hakkında ne kadar “gergin” olduğunu söylediğini, çizgi romanın tanıtımını yaparak ona tavsiye için telefon numarasını verdiğini hatırladı.

Met Gala’ya yüzünü ve parmaklarını kapatan tüm vücuduyla bakan Kim, “Eldivenlerim vardı ve telefonuma giremedim” dedi. Sonuç olarak, Pete’in onu fırçaladığını ve ona numarasını veremeden uzaklaştığını hatırladı. “Daha önce hiç bağlantı kurmadık ya da hiçbir şey [SNL]”

Hala devam edemiyor musun? Romantizmlerinin tam tarihi için ilerleyin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326917/kim-kardashian-weighs-in-on-pete-davidson-s-rumored-bde?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın