Kim Kardashian Pete Davidson’ı Caitlyn Jenner ile Tanıştı – Hollywood Life


Pete Davidson, Kim Kardashian’ı ‘çok mutlu ettiğini’ iddia eden Caitlyn Jenner üzerinde iyi bir izlenim bıraktı.

Pete Davidson oldu Kardashians ile tutmak, en son varlık Kim Kardashian’ın üvey anne, Caitlyn Jenner. Caitlyn, kendisinin ve Cumartesi gecesi canlı yıldızın 6 Nisan Salı akşamı yayınlanan bölümünde tanışmıştı. Tam Gönder dijital ses dosyası. Eski Olympian’ın komedyen hakkında söylenecek olumlu sözlerden başka bir şeyi yoktu ve ona “çok iyi bir adam” dedi.

Caitlyn Jenner
Caitlyn Jenner kırmızı halıda (CraSH/imageSPACE/Shutterstock)

Podcast’te “Dürüst olmak gerekirse çok iyi bir adama benziyordu” dedi. “Ama en iyi yanı Kim’in çok mutlu görünmesiydi ve bu benim bir numaralı endişem.” Pete ayrıca Kardashian ailesinin reisi tarafından da onaylandı. Kris Jenner. Ünlü aileyi içeren ABC News özel programında ona “gerçekten iyi bir adam” diyor. Bu arada ablası Khloé Kardashian diyor, “[Pete] sadece onu güldürüyor ve o her zaman gülüyor.”

açık SNL aktör, SKIMS kurucusunun çocukları etrafında bolca zaman geçiriyor. Kuzey8, Aziz6, Chicago4 ve mezmur2, bildirildiğine göre Staten Adası Kralı star ve o bir komedyen olarak yeteneklerini kendi avantajına kullandı, onları güldürdü ve güldürdü. Görünüşe göre Pete’in ailesi realite TV yıldızını da aynı derecede seviyor.

Pete Davidson, Kim Kardashian
Pete Davidson ve Kim Kardashian dışarı ve hakkında (MEGA)

Pete ile Staten Island’ı ziyaret ettiği ve büyükanne ve büyükbabasıyla tanıştığı bildirildi. Pete New York’ta çekim yapıyordu ve ikisi film bittikten sonra uğramaya karar verdi. Kim, 28 yaşındaki büyükanne ve büyükbabasıyla ilk kez tanışıyor. Ancak annesiyle tanıştı. Amy Davidson Aralık ayında geri. O zamandan beri, ikisinin çocuk sahibi olma umutlarını dile getirdi.

Çifte yakın bir kaynak, o zamandan beri birlikte bir çocuk yetiştirme fikrini düşündüklerini açıkladı. “Pete Annesinin oraya gitmesi tamamen utanmıştı, ama bu konu hakkında konuşmaları için onlara kapıyı açtı ”dedi. “Daha önce de değindiler ama annesi Amy’nin yorumunda doğruluk payı olduğu için bir tartışma yaşanmasına neden oldu. Pete bir gün çocuk sahibi olmak istiyor ve kim daha fazla çocuk sahibi olma olasılığını dışlamadı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/06/kim-kardashian-pete-davidson-meets-caitlyn-jenner/

Yorum yapın