Kim Kardashian, Pete Davidson’dan Sonra Aşka Hazır Olup Olmadığını Açıkladı – Hollywood Life


kim Kardashian


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rob Latour/Shutterstock

kim Kardashian42, ayrıldığından beri bekar. pete davidson29, 2022 yazında ve yeni bölümde aşkı yeniden bulmaya karşı olmadığını itiraf etti. Jay Shetty ile Amaçlı. Üç kez boşanmış olan kişi, 22 Mayıs’ta yayınlanan podcast bölümünde, “Her zaman umutsuz bir romantik olacağım ve her zaman aşık olmak isteyeceğim ve kesinlikle hayatımı biriyle paylaşmayı ve biriyle bir hayat kurmayı seveceğim,” dedi. kesinlikle zamanımı alacak, ”diye ekledi bir sonraki ortağını bulma konusunda.

kim Kardashian
Kim Kardashian ve Pete Davidson 2022 Met Gala’da (Fotoğraf: David Fisher/Shutterstock)

Kim, aşk hayatı söz konusu olduğunda “pek çok faktör olduğunu” açıkladı, buna dört çocuk annesi olması da dahil, bu da onu “hayatınıza giren insanlara karşı dikkatli” yapıyor. Hulu yıldızı şöyle devam etti: “Yanlış yaptığım her şeye bakıp aynı hataları yapmamaya çalışıp gerçekten zamanımı alabilseydim. Benim için farklı olması gerektiğini düşünüyorum. Açıkçası içinde bulunulması çok zor bir yer çünkü… bu konuda nasıl gidiyorsunuz? Çok fazla faktör var.”

Kim, “Ama ben her zaman aşka inanacağım ve bunu her zaman isteyeceğim” dedi. “Bence bu hayatın çok büyülü bir parçası. Ama acele etmemek için zaman ayırma konusunda çok rahat olduğumu düşünüyorum. O kadar çok şey oluyor ki yalnız değilim. Bence bu gerçekten önemli. İnanıyorum, her zaman inanıyorum. Bence olması gereken neyse o olacak.” Podcast’te aşktan bahsetmenin yanı sıra Kim, dört çocuk yetiştirmenin kendisi için ne kadar zor olduğunu da paylaştı.

kim Kardashian
Kim Kardashian (Fotoğraf: Rob Latour/Shutterstock)

Kim’in 29 yaşındaki Pete’den ayrılması, dokuz aylık bir aşkın ardından Ağustos 2022’de gerçekleşti. Ünlü komedyen, Kim’in drama dolu boşanmasının ardından ilk erkek arkadaşı oldu. Kanye Batı45 yaşındaki dört çocuk babası. Kim, Pete’ten ayrıldığından beri kimseyle romantik bir bağ kurmadı. Aynı şey, kısa bir süre flört eden Pete için söylenemez. Emily Ratajkowski 2022’nin sonlarında ve şu anda bir ilişkisi var Sui Wonders’ı kovalayın. Kim ve Pete, Mayıs ayında Met Gala’da kısa bir süre bir araya geldiler ve birbirleriyle süper arkadaş oldular, eski sevgililer arasında kötü bir kan olmadığını kanıtladılar.

Artık bekar olduğuna göre, Kim işine ve ailesine odaklanmıştır. Ayrıca hit realite şovunun geri dönüşü için hazırlanıyor. Kardashians. Kim ve Pete’in ayrılığı konusunun 25 Mayıs’ta başlayacak olan 3. sezonda gündeme gelmesi bekleniyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/22/kim-kardashian-ready-love-again-jay-shetty-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir