Kim Kardashian Pete Davidson Romantizm Ortasında ‘Bir Daha’ Düğün İstiyor – Hollywood Life


kim Kardashian Ayrılıkla sonuçlanan üç evlilikten sonra bile yeniden koridorda yürümeye hazır. İçinde bir önizleme klibi gelecek bölüm için KardashianlarKim, “Aşka inanıyorum” dedi ve ekledi: “Bu yüzden, umarım benim için sadece bir düğün daha olacak. Dördüncü kez çekicilik!”

Gerçek yıldız annemle konuşuyordu Kris Jenner kız kardeş hakkında Kourtney Kardashian ve Travis Barker‘ın nikahlarını kıydı ve planladığı gibi gitmeyen geçmiş evliliklerine güldü.

2 Mart’ta yasal olarak bekar ilan edilen Kim, eski eşinden hala boşanma aşamasında. Kanye Batı. Ayrıca daha önce NBA oyuncusuyla evliydi. Kris Humpheries 2011’den 2013’e ve müzik yapımcısı Damon Thomas 2000’den 2004’e kadar.

Yukarıdaki klip Ekim ayında çekildi – aka Kim, şimdi-beau ile işleri resmileştirmeden önce Pete Davidson – ama o oldu ile bir öpücük paylaştıktan sonra Cumartesi gecesi canlı bin fırlatan Aladdin skecindeki yıldız [hopefully marriage] gemiler. Belki de 41 yaşındaki zaten beyninde biraz aşk yaşıyordu.

Kim Kardashian, Pete Davidson
Kim Kardashian ve Pete Davidson, Met Gala’da ( Matt Baron/Shutterstock).

Ve çift arasında işler ısınmaya devam ediyor! Kim’den yaklaşık altı ay sonra SNL İlk çıkışlarını gerçekleştiren çift, dün gece ünlü müze merdivenlerinde resmi bir çift olarak poz vererek Met Gala’da ilk kez sahneye çıktı. SKIMS kurucusu etkinliğe söylenti giyerek geldi Marilyn Monroe Merhum aktrisin 1962’de John F. Kennedy’ye ünlü ‘Doğum Günün Kutlu Olsun Bay Başkan’ şarkısını söylediğinde giydiği elbise. Pete, siyah bir Prada takım elbise içinde, ince bir kravat ve bir çift güneş gözlüğü ile zarif görünüyordu.

Kim formda kesinlikle muhteşem görünüyordu Jean Louis elbise ki Bazıları Sıcak Sever Yıldız, o zamanlar Madison Square Garden kalabalığını ünlü olarak şok etti. Görünüşe göre elbisenin içine girme süreci büyük bir çabaydı.

“Buna sığdırmak için 16 kilo vermem gerekti. yapmaya kararlıydım. Bunu yapacağıma inandıklarını sanmıyorum. Ben yaptım,” diye arkadaşına açıkladı Kim La Anthony kırmızı halıda. O söylenmiş moda Bunu yapmak için “günde iki kez sauna kıyafeti giyecek, koşu bandında koşacak, tüm şeker ve karbonhidratları tamamen kesecek ve sadece en temiz sebzeleri ve proteini yiyecekti. Kendimi aç bırakmadım ama çok katıydım.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/03/kim-kardashian-wants-another-wedding-pete-davidson-romance-video/

Yorum yapın