Kim Kardashian Pete Davidson İlişkisine Neden Minnettar?


Kim Kardashian Pete Davidson İlişkisine Neden Minnettar?


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stephen Lovekin/BEI/Shutterstock


kim Kardashian ve Pete Davidson‘in romantizmi kısa sürmüş olabilir – ancak 41 yaşındaki komedyen 28 yaşındaki komedyen için hala “minnettar”. “Pete ile olan ilişkisi ona gerçekten yeniden aşık olabileceğini öğretti ve biliyor ki, zamanla birisini bulacak” diye bir kaynak döküldü. HollywoodYaşam MÜNHASIRAN. İkili, SKKN by Kim’in kurucusunun ilk kez ev sahipliği yapmasının ardından beklenmedik bir romantizm başlattı. Cumartesi gecesi canlı Geçen Ekim ayında ekranda bir öpücük paylaştıkları bölüm.

Geçen sonbaharda ilişkilerini kamuoyuna açıkladıktan sonra, ikisi dünyanın dört bir yanına uçtuktan sonra, ağustosta ayrılmadan önce – özel jetiyle Avustralya’da Pete’in çekim yaptığı Avustralya’yı ziyaret etmesinden sadece birkaç gün sonra, neredeyse ayrılmazlardı. Büyücüler! ile birlikte Orlando Bloom. Ziyaret, Pete’in Kim için yaptığı çeşitli dövmelerle birlikte, birliğin sağlam olduğunu ve kısa süre sonra ayrıldıklarında hayranlarını şok ettiğini gösteriyor gibiydi. Daha önce bildirdiğimiz gibi, Staten Island yerlisi bölünme yüzünden “parçalandı”.

Kim Kardashian Pete Davidson İlişkisine Neden Minnettar?
Kim Kardashian, Mayıs ayındaki Met Gala’da Pete Davidson ile birlikte görülüyor. (Stephen Lovekin/BEI/Shutterstock)

Pete, Kim’in ayrıldığından beri ilk ilişkisini kutladı Kanye Batı Şubat 2021’de yedi yıllık bir evlilikten sonra – ancak kaynak bekar olmaktan keyif aldığını söylüyor. “Kim bekar hayatını seviyor. Kanye’den boşanması ile Pete ile bir ilişkiye başlaması arasındaki kısa süre dışında, Kim son on yıldır erkeklere bağlı.” ile birlikte reggie çalıve ayrıca evli Kris Humphries 72 gün boyunca). Dört çocuk annesi bir kaynak, “Kendini özgür hissediyor ve kimseye cevap vermek zorunda kalmadan gelip istediğini yapabilmeyi seviyor” dedi.

Kardashianlar Hulu yıldızında açıkça onun bir “ilişki kızı” olduğunu belirtti. Robin Roberts Bir ABC özelinde – ama hayatında ilk kez, flört ana odak noktası değil. “Biriyle flört ederken karşılaştığı tek sorun, bu gezegende onun kim olduğunu bilmeyen canlı bir erkek olmaması. Bu nedenle, bir erkeğe ilgi duyduğunda, onun kim olduğu konusunda zaten önyargılı fikirlere sahipler ve bu çoğu zaman doğru değil, ”dediler HL’ye.

Kim Kardashian Pete Davidson İlişkisine Neden Minnettar?
Pete Davidson ve Kim Kardashian, Ekim 2021’de Beyaz Saray’da görünüyor. (Jose Luis Magana/AP/Shutterstock)

Aşkı bulmak ana odak noktası olmasa da, iyimser Kim açık fikirli. “Bu, flört etmeyi bitirdiği anlamına gelmiyor çünkü durum hiç de öyle değil. Bu, şu anda onun odak noktası değil, ”diye belirtti içeriden, ortak ebeveynliğin Kuzey9, Aziz6, Chicago4 ve mezmur, 3, onun en önemli önceliğidir. Bunun ötesinde, SKIMS, KKW Fragrance’ı çalıştıran, KKW Beauty’yi yeniden başlatan ve Balenciaga, Dolce & Gabbana ve Stuart Weitzman için çeşitli kampanyalara öncülük eden oyununun zirvesinde. Ayrıca SKYY Partners adlı bir özel sermaye şirketinin kurucu ortağıdır.

“Olduğunda, olur. Kim, kariyerinde şimdiye kadarki en meşgul kişi ve gerçekten hiç düşünmediği şekillerde patlıyor” dedi kaynağımız. “Bununla Kanye ile çocuklarına anne olmak arasında bir denge buluyor ve sonunda dostane bir ortak ebeveynlik durumuna sahip oldukları için çok minnettar. Bu onun için çok faydalı çünkü o başka ülkelerde sahada çalışırken çocukların emin ellerde ve güvende olduğunu biliyor.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/24/kim-kardashian-grateful-pete-davidson-relationship/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir