Kim Kardashian, Partiden Sonra Oscar’da Cesur Mavi Bakışla Başları Döndürdü


takip edebilir misin kim KardashianBalenciaga görünüyor? En son yaptığı kesinlikle bir göze çarpıyor.

Kısa süre önce marka için bir kampanyada rol alan SKIMS patronu, kendisi için neon mavi bir elbise seçti. Vanity Fair‘nin 27 Mart’taki yıllık Oscar partisinden sonra, topluluğu gümüş güneş gözlükleriyle eşleştiriyor. Halının üzerinde tek başına poz verdikten sonra, erkek arkadaşı olmayan Kim Pete Davidson-kardeşle tanıştım Kendall Jenner Calif, Beverly Hills’deki Wallis Annenberg Gösteri Sanatları Merkezi’ndeki etkinliğin içinde Kız kardeşler, Balenciaga toplulukları ve güneş gözlüklerini koordine ederek kameralar için poz verirken bir eşleştirme anı bile yaşadılar.

Kim ve Kendall’a ek olarak, Kourtney Kardashian ayrıca nişanlısıyla yıldızlarla dolu partiye gitti Travis Barker. Kourtney, gecenin erken saatlerinde Oscar kırmızı halısında bir Mugler tasarımı giydikten sonra hızlı bir şekilde Vintage Dolce & Gabbana’ya geçti. Vanity Fair bash.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1324875/kim-kardashian-turns-heads-in-bold-blue-look-at-vanity-fair-oscars-after-party?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın