Kim Kardashian Paris Hilton’u Bebeği İçin Kutladı – Hollywood Life


kim kardashian paris hilton


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews.com

kim Kardashian hakkında yorum yapan birçok ünlüden biriydi. Paris Hilton’un instagram 24 Ocak’ta ilk çocuğunun doğumunu duyurduğu gönderi. “Sizin için çok mutlu çocuklar!!!” Kim, beyaz bir kalp emojisiyle birlikte yazdı. Paris, küçüğünün kendi başparmağına sarılı elinin fotoğrafını yayınlayarak ortaya koyduğu haberle hayranlarını şaşırttı. Paris, IG gönderisine mavi bir kalp emojisiyle birlikte “Zaten kelimelerin ötesinde seviliyorsunuz” yazdı. Bebeği hakkında daha fazla bilgiyi doğruladı, ancak mavi kalp onun bir erkek olduğunu ima ediyor gibi görünüyor.

Kim Kardashian Paris Hilton'u Bebeği İçin Kutladı – Hollywood Life

Aşağıdakiler de dahil olmak üzere diğer ünlüler de yorumlar bölümünde yer aldı. Chrissy Teigengeçtiğimiz günlerde üçüncü çocuğunu doğuran. “BİR BEBEK!!! Tebrikler ikiniz için de çok mutluyuz!!” Chrissy yazdı. Demi Lovato o da atladı ve “Tebrikler abla!!!!” ve Naomi Campbell fışkırdı, “İkinizi de tebrik ederim, en büyük nimet.”

Paris, kocasından çocuk sahibi olma yolculuğu konusunda açıktı. Carter Reum, Kasım 2021’de evlendi. Sosyetik, Ağustos 2020’de geleceği planlamaya yardımcı olmak için yumurtalarını dondurduğunu doğruladı. Ocak 2021’de tüp bebek süreci hakkında daha fazla açıldı ve hatta ona başlamasını tavsiye eden kişinin Kim olduğunu açıkladı.

paris hilton kim kardasihan
Paris Hilton ve Kim Kardashian fotoğraf çekiminde. (SplashNews.com)

Kim, dört çocuğundan ikisini vekil aracılığıyla dünyaya getirdi ve Paris, Mara ile Trend Muhabiri Kim’in “bana bundan bahseden kişi olduğu” podcast’i [surrogacy]. Onun hakkında hiçbir şey bilmiyordum. Bana bu tavsiyeyi verdiği ve beni doktoruyla tanıştırdığı için mutluyum.” Görüşme sırasında, Paris “birkaç kez” yumurta toplama sürecini çoktan bitirmişti. Süreci “zor” olarak nitelendirdi, ancak destek sistemi olarak Carter’a sahip olduğu için mutlu olduğunu söyledi.

Paris ve Carter, 2019’da bir aile toplantısında yeniden bir araya geldiklerinde birbirlerini 10 yıldan uzun süredir tanıyorlardı. İkili, yaklaşık bir yıllık flörtün ardından Şubat 2021’de nişanlandı ve dokuz ay sonra evlendiler.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/25/kim-kardashian-paris-hilton-baby-message-comment/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir