Kim Kardashian, North West’in Ne Zaman Hamile Kaldığını ve Ne Giydiğini Açıkladı – Hollywood Life


Kim Kardashian, North West'in Ne Zaman Hamile Kaldığını ve Ne Giydiğini Açıkladı - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: KCS Presse / MEGA

Kuzey [West], biliyordum olivier [Rousteing, fashion designer] bebekliğin öncesinden beri” kim Kardashian 9 yaşındaki oğluna ikinci sezon finalinde söyledi Kardashians24 Kasım’da Hulu’yu vurdu. Bölüm, 42 yaşındaki Kim ve North’un Parish Moda Haftası için denizaşırı seyahat etmesini içeriyordu. Anne-kız ikilisi, Jean Paul Gaultier Couture sonbahar/kış defilesine katıldı ve görünüm için Olivier Rousteing tarafından tasarlandı. Bu, Kim’in North’un anlayışının durumuyla ilgili olarak biraz fazla paylaşım yaptığı zamandı.

“[Olivier] babama bu mavi elbiseyi verdi [Kanye “Ye” West] benim için istedi, ”dedi Kim kızına. “Benim doğum günümdü – sen doğmadan önceki yıl – ve ben elbiseyi giydim ve hamile kaldım ve sen o elbiseyi giydiğim gece karnıma girdin. Yani, Olivier’in bu gezegende olma nedeninle bir ilgisi olabilir.”

Kim Kardashian, North West'in Ne Zaman Hamile Kaldığını ve Ne Giydiğini Açıkladı - Hollywood Life
Söz konusu elbise. (Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock)

Kim söz konusu elbiseyi Ekim 2012’de Angel Ball’da giymişti. İçeriden bilgi. Etkinlik, North’un doğum günü olan 15 Haziran 2013’ten yaklaşık sekiz ay önce düştü. Olivier, uygulaması için 2016’da yaptığı bir röportajda Kim ile ilk görüşmesinden bahsetti. “Üç kelimeyle Kim ile ilk görüşmem, şaşırtıcı diyebilirim, elektrik diyebilirim ve aşk diyebilirim” dedi. rafineri29.

“Bu asla, asla unutmayacağım bir anım,” diye ekledi. “Özel bir gün için gerçekten eşsiz ve gerçekten özel bir şey istedi. Bu yüzden o Marie Antoinette kostümünü yarattım ve gerçekten çok güzeldi. … Ama ne var biliyor musun? Sanırım onun için ilk yaptığım bekarlığa veda değil, Kanye’nin istediği uzun, elektrik mavisi bir elbiseydi. Ve bu elbiseyle ilgili en harika şey ne biliyor musun – bunu söyleyebilir miyim bilmiyorum ama söyleyeceğim, üzgünüm Kim, söylemek istiyorum – North’un olduğu gece. tasarlandı.”

Kim Kardashian, North West'in Ne Zaman Hamile Kaldığını ve Ne Giydiğini Açıkladı - Hollywood Life
Kim ve North Paris Moda Haftasında (KCS Presse / MEGA)

O bölümde Kardashians, Kim, “benimle konuşmamanın zirvesinde” olmalarına rağmen 45 yaşındaki Ye’ye ulaştığını açıkladı. Şubat 2021’de boşanma davası açtı ve çift hâlâ ayrılığı tamamlıyor. Yine de Kim uzandı çünkü Ye “birkaç Grammy kazandı ve ben yine de uzandım ve ‘Birkaç Grammy kazandığını biliyorum. Onları kasaya eklemeliyim.’ Ve ‘tamam’ gibiydi. Çünkü çocuklar onları istiyor, biliyor musun? Ve hepsini bir araya getirmek istiyorum.”

Kim ve Ye’nin ilişkisi son zamanlarda başka bir darbe aldı. Yuvarlanan kaya Kim’in samimi ve kişisel fotoğraflarını ve videolarını Yeezy personeline gösterdiğini iddia eden bir rapor yayınladı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/24/kim-kardashian-north-west-conceived-dress-kanye-west/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir