Kim Kardashian, North & Saint Land ‘Paw Patrol’ Filmi Rolleri – Hollywood Life


Kim Kardashian, North & Saint Land 'Paw Patrol' Filmi Rolleri – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: BENS / BACKGRID

kim Kardashian‘ın çocukları Kuzey Batı9 ve Aziz Batı, 7, ilk filmlerini annemle birlikte çekiyorlar! SKKN by Kim kurucusu ve eski kocasından en büyük iki çocuğu Kanye Batı hepsi seslendirme rolleri olacak PAW Patrol: Güçlü Film Yapımcılığını Nickelodeon ve Spin Master’ın üstlendiği ve Ekim 2023’te vizyona girmesi planlanan son derece popüler çocuk dizisinden uyarlanan merakla beklenen film, ilk filmin devamı niteliğinde. PAW Devriyesi: Film2012 yılında piyasaya sürülen.

Kim de yer aldı ilk film, beyaz kaniş Delores’in rolünü seslendiriyor. Gergin köpek, hikayede yakalanıp Fuzzy Buddies İtaat Okuluna yerleştirilen köpeklerden biridir. Küstah karakter aynı zamanda uzun kirpikleri ve parlak mavi gözleri ile filmdeki en çekici karakterlerden biridir.

Kim Kardashian, North & Saint Land 'Paw Patrol' Filmi Rolleri – Hollywood Life
Kim Kardashian, ‘Paw Patrol’un devam filminde Delores rolünü yeniden canlandırırken, North ve Saint çocukları da animasyon filminde seslendirme yapacak. (BENS / ARKA IZGARA)

North, Saint ve Kim, zaten yıldızlarla dolu bir kadroya katılacaklar. Kristen Çan, Hristiyan Dönüşümü, McKenna Grace, James Marsden, Serena Williams, ve daha fazlası. Kim, elbette, şüpheci Delores rolünü bir kez daha oynayacak. Kardashians on Hulu yıldızı da duyuruyu resmi aracılığıyla kendi Instagram sayfasında paylaştı. Pençe devriyesi “İlk filmden Delores olarak dönen annesi Kim Kardashian’a katılan North West ve kardeşi Saint West’in bir kamera hücresi ile birlikte.” Filmdeki North ve Saint’in karakterleri henüz açıklanmadı.

İlk film çıktığında Kim çocukları, yeğenleri, yeğenleri ve arkadaşları için evde etkileşimli bir izleme deneyimi sunmak için elinden geleni yaptı ve yürek burkan bir konuşmayla herkese destekleri için teşekkür etti. “Paw Patrol: The Movie’deki herkese hoş geldiniz demek istiyorum. Tüm çocuklarıma, tüm kuzenlerine, tüm arkadaşlarıma ve herkese ilk filmimi göstereceğim için çok heyecanlıyım! Bu çok şaşırtıcı,” dedi Kim, en yakınlarından ve en sevdiklerinden alkışlanan bir dinleyici kitlesine. En küçük kızı Chicago (4) ve oğlu Psalm (3) dahil olmak üzere çocuklarıyla doğrudan konuşarak, “Bunu sizin için yaptım çünkü Paw Patrol’u ne kadar sevdiğinizi biliyorum. Dolores evde!”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/25/kim-kardashian-north-saint-paw-patrol-movie-roles/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir