Kim Kardashian New York’ta Siyah Büstiyer ve Trençkot İçinde Öldürdü: Fotoğraflar – Hollywood Life


Kim K


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Hapa Sarışın / BACKGRID

kim Kardashian41 yaşında, 20 Eylül’de NYC’de arkadaşlarıyla birlikte spaya gittiğinde derin bir büstiyer ve siyah trençkot içinde sersemlemişti. dar pantolon, straplez korse, yere kadar uzanan trençkot ve siyah topuklu ayakkabılar. Ayrıca şık görünüme bir renk patlaması eklemek için bir çift gök mavisi güneş gözlüğü ile aksesuar yaptı. Kolları ve elleri, paltosunun kollarının ne kadar uzun olduğuyla tamamen örtülmüştü – çok Ariana Grande bize sorarsanız onun.

Kim K
Kim Kardashian siyah büstiyer ve trençkot içinde 20 Eylül’de NYC’de. (The Hapa Blonde / BACKGRID)

SKIMS kurucusu o öğleden sonra Instagram hikayeleri aracılığıyla bir “sosyal sağlık kulübünü” ziyaret ettiğini doğruladı. Kardashianlar icon, arkadaşlarıyla birlikte Remedy Place’deki rahatlatıcı deneyimin fotoğraflarını paylaştı Stephanie Çoban ve Tracy Romulus 326 milyon takipçisi ile. Kim kaplıca günü boyunca buz banyosuna girerken görüldü ve spa’nın “6 dakikalık kulübüne” katıldı, altı dondurucu dakika boyunca soğuk suda ıslandı!

Ve bugün için yoğun bir gün olduğunu kanıtladı Kardashianlar Star, sosyal medyada yeni SKIMS sütyen serisini tanıtırken. Kampanyada öne çıkan güzel kadınlardan bazıları model Brooke Kalkanlarıaktris Juliette Lewiskomedyen Chelsea İşleyici, Poz yıldız Hindistan Mooreşarkıcı Casandra Venturave “MAMIII” şarkıcısı Becky G. Kim’in yeni iç çamaşırı koleksiyonu 27 Eylül’de piyasaya çıkacak ve olacağına söz ver SKIMS Instagram hesabına göre “giyeceğiniz en rahat sütyenler”.

Kim K
Kim Kardashian, 20 Eylül’de tek renkli bir görünümle New York’ta bir spa gününde kendini şımarttı. (BlayzenPhotos / BACKGRID)

Kim ayrıca bir fotoğraf paylaştı aynı gün yeni siyah sutyen ve tozluklarından sadece birini giymişken. Seksi fotoğrafa şu açıklamayı yaptı:SKIMS Bras, 27 Eylül Salı günü saat 9:00 PT’de yalnızca SKIMS.COM’da lansman yapıyor.” Hatta ünlü kadınlara kampanyasına katıldıkları için ayrı bir gönderide teşekkür etti. Kim fışkırdı, “SKIMS Bras – her ihtiyaç için eksiksiz bir şekillendirme çözümleri sistemi. @skims Sütyenlerin lansmanını kutlamak için kampanyamıza katıldığınız için @brookeshields, @juliettelewis, @chelseahandler, @indyamoore, @cassie ve @iambeckyg’e teşekkür ederiz.”

Chelsea bir fotoğraf paylaştı siyah ve ten rengi bir SKIMS sutyen giyen Instagram’a, “Daha fazla kadın göğüslerini sergilemek için yetkilendirilmeli ve @skims Bras’ın bunu kutlaması için bu kampanyanın bir parçası olmayı çok sevdim!” Kim, programın yorumlar bölümüne bile gitti. Uganda Şaka Oluyor göğüslerini iltifat etmek için yazarın gönderisi! Üç beyaz kalple birlikte “Şimdiye kadarki en iyi göğüsler” yazdı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/20/kim-kardashian-black-bustier-trench-coat-nyc-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir