Kim Kardashian Neon Pembe İç Çamaşırıyla: Fotoğraflar – Hollywood Life


Kim Kardashian Neon Pembe İç Çamaşırıyla: Fotoğraflar – Hollywood Life

kim Kardashian 300 milyon Instagram takipçisine, ayrı yaşadığı kocasının ışığında, gerçek anlaşma olduğunu gösterdi Kanye Batı onu çizgi film karakteri Marge Simpson ile karşılaştırıyor. 41 yaşındaki giyim tasarımcısı, 12 Mayıs Perşembe günü Instagram’da, Shapewear serisi SKIMS’den neon pembe bir takımı sallarken seksi fotoğraflarını paylaştı. Müstehcen paylaşım son bölümden sonra geliyor Kardashianlar Kim, Kanye’nin bir etkinlik için kendini şekillendirdiği için ona itiraz ettiği zamanı hatırlayarak, ünlü Simpsons reisi gibi göründüğünü söyledi.

Ablasıyla sohbet ederken Kourtney Bölüm sırasında Kim, Kanye’nin sunuculuk gösterisi de dahil olmak üzere en büyük etkinlikleri için onu şekillendirmede genellikle bir eli olduğunu açıkladı. Cumartesi gecesi canlı Ekimde. Ancak Kim, birkaç hafta sonra WSJ Magazine 2021 Yenilikçi Ödülleri için haydutluk yaptı, kendi kıyafetini seçti ve görünüşe göre Kanye’yi büyük ölçüde hayal kırıklığına uğrattı. Kim, Kourt’a “Sonra beni aradı” dedi. “Bana kariyerimin bittiğini söyledi ve sonra bana Marge Simpson’ın benzer bir şey giydiği bir resmini gösterdi.” Ah.

Kim son gülen olabilir, ancak o çıkmaya başladığında Pete Davidson kısa bir süre sonra SNL görünüm. Çift, Kayne tarafından sosyal medyada saldırıya uğramasına rağmen, ikisi de yeni ilişkilerinde başarılı oldular, birlikte tatile çıktılar ve Met Gala’da spot ışığını çaldılar. Kim ve Pete, birkaç hafta önce Muhabirler Yemeğine katıldıklarında Beyaz Saray’ı bile devraldılar.

Bu arada Kanye, yeni ilham perisi ile romantizm söylentilerinin alevlerini körüklüyor. Chaney Jones. Instagram modeli ve Kim benzeri, çift için Toyko’ya yaptıkları kasırga gezisinden sonra gelen ve yol boyunca oldukça rahat görünen manzaraları kontrol ettikleri rapçinin adının dövmesini aldı. Henüz taraflarca tanımlanmayan ilişkileri, Kanye’nin aktrisle takılmasından sonra geldi. Julia Fox 2022’nin başında sıcak bir saniye için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/12/kim-kardashian-neon-pink-underwear-photos/

Yorum yapın