Kim Kardashian NBA Exes Formasıyla Kendall Jenner’ı Taklit Etti: Video – Hollywood Life


kim kardashian kendall ile dalga geçiyor


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Ünlü kız kardeşler de birbirleriyle dalga geçmeyi sever! kim Kardashian42 yaşındaki kızıyla birlikte TikTok’a gitti. Kuzey Batı9, 4 Haziran’da şaka yollu alay etmek için Kendall Jenner, 27. SKIMS’in kurucusu, model ve NBA eski erkek arkadaşları hakkında açıkça bir şey söylemese de Kim, Kendall’ın sporcularla çevrili olduğu bir tişörtü sallayarak bunun onun şakası olduğunu açıkça belirtti. Kim, “Saç zamanı” diye yazdı. video onun mini-me’siyle. Siyah tişörtte ayrıca “Kendall Beşinci Başlıyor” yazıyordu. Ürdün Clarkson, Blake Griffin, Ben Simmons, Kyle KuzmaVe Devin Booker.

@kimandnorth

saç zamanı

♬ orijinal ses – <3

Kendall’ın bu beş erkekle çıktığı memesi yaklaşık dört yıldır ortalıkta dolaşsa da, 2019’da yalnızca ikisiyle çıktığını açıkça belirtmek için Twitter’a gitti. 27 yaşındaki, 2017’de birkaç ay boyunca Blake ile bağlantılıydı, ancak, 2020’den Kasım 2022’deki en son ayrılıklarına kadar Devin ile aralıklarla çıktı. -gömlek de, birçok kişinin belirttiği gibi, onu Sezon 3 fragmanında giydi. Kardashians25 Mayıs’ta gösterime giren .

Kim videoyu TikTok aracılığıyla paylaştıktan kısa bir süre sonra bir hayran hesabı videoyu yeniden paylaştı. Instagram aracılığıyla ve yorumlarda tüm konuşmayı hayranların yapmasına izin verdi. Bir hayran “Benim için kendall tişörtü,” diye şaka yaparken bir diğeri ekledi, “Kim, tiktok’ta televizyon programında olduğundan daha gerçekçi.” Bir hayran, Kendall, Kim’in eski sevgilileriyle benzer bir gömlek giyerse dört çocuk annesinin üzüleceğini varsaymaktan kendini alamadı. “Kim o gömleği giyiyor? Geçmişiyle farklı olduğundan değil, bahse girerim Kendall eski sevgililerinin üzerinde olduğu bir gömlek giyseydi tuzlu tip olurdu, ”diye yazdı hayran.

kendall jenner ve devin
Kendall Jenner ve Devin Booker, iki yıldan fazla bir süredir aralıklı olarak çıkıyor. (MEGA)

Yorumlardaki diğer hayranlar, North’un saç rutinini görmeye daha çok tepki vermeye odaklandılar. Bir hayran, “Saçına aynı anda kaç tane ürün koydu,” diye sorarken, bir başkası “Kim’i dağınık bir topuz ve tişörtle görmeye bayılıyorum.” Kim’in eski kocasıyla paylaştığı kızı Kanye Batıgenç bir siyah t-shirt ile sallandı brad pitt, 59, üzerinde ve aynada annesiyle birlikte şarkı söyledi. “Bu videoları ve Kim & North ile olan ilişkiyi görmeyi seviyorum. Sadece sevimli, ”diye yazdı üçüncü bir hayran.

Abla şaka bir yana, Kendall son zamanlarda şarkıcıyla ilişkilendirildi kötü tavşan, 29, bu yılın Şubat ayında ilk kez birlikte yemek yerken görüldüklerinden beri. Çifte yakın bir kaynak, tomurcuklanan aşkları devam ederken, şunları söyledi: Bu gece eğlence 24 Mayıs’ta “Moscow Mule” rapçisi Kendall ile ciddileşiyor. İçeriden biri, “Sadece Kendall ile değil, ailenin geri kalanıyla da daha fazla zaman geçiriyor” dedi. Sadece Bad Bunny’nin “daha ciddileştiğini” değil, ikisi arasında “uzun vadeli” bir ilişki “potansiyeli” olduğunu da eklediler. 29 yaşındaki Kendal, Kendall’dan önce şu kişilerle bağlantılıydı: Gabriela Berlingeri beş yılı aşkın bir süredir.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/06/kim-kardashian-kendall-jenner-nba-exes-shirt-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir