Kim Kardashian Modelleri SKIMS Lingerie In Sexy New Video – Hollywood Life


Kim Kardashian Modelleri SKIMS Lingerie In Sexy New Video – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: 2016 Liam Goodner/Shutterstock

kim Kardashian, 41, 7 Haziran’da şekillendiricisi SKIMS’den yeni bir iç çamaşırı sutyen ve tanga seti modelledi ve harika görünüyordu! Realite yıldızı, markanın yeni Logo Mesh Koleksiyonunu tanıtıyordu ve beyaz iki parçalı bir videosunu çekerken telefonunu kaldırdı. Takipçileri ve hayranları için kendinden emin bir şekilde poz verirken sarı saçlarını arkaya topladı ve başını yana yatırdı.

16 lbs kaybettiğini itiraf eden Kim, seksi yeni SKIMS videosunu yayınlamanın yanı sıra. sığacak şekilde Marilyn Monroe2022 Met Gala için ikonik elbisesi, onun koyu gri SKIMS kolsuz kısa bluzu sallarken ve ona uyumlu şortlarla bir dizi fotoğrafını paylaştı. İki parçalı bir yatakta otururken poz verdi ve saçlarını toplayıp ortadan ikiye ayırdı. Ayrıca muhteşem özelliklerini ortaya çıkaran güzel bir makyaj yaptı.

Kim, SKIMS Instagram sayfasını etiketlerken resimlerin altına “marka için yolculuk” yazdı. Hayranları yorumlar bölümünde yorum yapmaktan çekinmedi ve çoğu görünüşe bayıldı. Bir hayran, “Yüzünüzü seviyorum, hepinizi seviyorum” yazdı, bir diğeri “çok iyi görünüyorsunuz!” dedi. Diğerleri komik bir şekilde Kim’in esnediğini gösteren bir resmi ortaya çıkardı ve aynı zamanda onları esnetti.

Kim’in SKIMS ile ilgili gönderileri erkek arkadaşının peşine düştü Pete Davidson28 yaşındaki oğlunu almak manşetlere taşındı Aziz, 6, Woodland Hills, CA’daki Walmart’ta biraz alışveriş yapmak için dışarı çıktı. İkili, elinde çantalarla mağazanın dışında yürürken fotoğraflandı ve ikisi de birbirlerinin yanında olabilecekleri kadar rahat görünüyorlardı. Ayrıca Walmart gezisinden önce LA’s Grove alışveriş merkezinde durdular ve Hollywood hayatı ÖZEL, mağazalardan birinde oyuncaklara baktıklarını öğrendi.

Gezi, Kim ve Pete’in ilişkisinin daha ciddi hale geldiğini kanıtlıyor gibi görünüyor. Komedyenin kendisi ve çocukları ile çok zaman geçirdiği görüldü. Kuzey9, Chicago4 ve mezmur3, oyuncu kadrosundaki işini bıraktığından beri Cumartesi gecesi canlı geçen ay. Ekim 2021’den beri çıkıyorlar ve yakın zamanda bir kaynak bize yakında birlikte taşınmayı düşündüklerini söyledi.

Kaynak EXCLUSIVELY, “Kim ve Pete tüm boş zamanlarını birbirleriyle geçiriyorlar, bu yüzden sadece bir sonraki adımı atmak ve birlikte hareket etmek hakkında konuşmak mantıklı” dedi. “Bu, ikisinin de hafifçe aldığı bir karar değil. Kim, önce tüm çocuklarıyla tartışmadan bu adımı asla atmazdı.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/07/kim-kardashian-skims-lingerie-video/

Yorum yapın

SMM Panel