Kim Kardashian Minnettar Kuzey, 2016 Soygunu Sonrası Paris’te Onunla – Hollywood Life


Kim Kardashian ve Kuzey Batı


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

kim Kardashian ve kızı Kuzey Batı, 9, efsanevi moda haftası boyunca Paris’in her yerinde eşleşiyor. Ve bir kaynağa göre, göz alıcı anne-kız ikilisinin Işık Şehri’nde bir araya gelmesi tesadüf değil. bu Kardashians ile tutmak 41 yaşındaki ikon hala aynı şehirde silahlı soyguncularla 2016 yılındaki ünlü karşılaşmasından ve onunla birlikte en büyük çocuğundan etkileniyor. Kanye Batı rahatlık ve istikrar kaynağıdır.

Kim Kardashian Kuzey Batı
Kim Kardashian ve kızı North West. (MEGA)

Kardashian’lara yakın bir kaynak, “Kim, Kuzey’in yanında olduğu için çok minnettar çünkü Paris, Kim için duygusal olarak geri dönmesi her zaman zor bir şehir” dedi. HollywoodYaşam MÜNHASIRAN. “Başına gelen her şeyin travmasını atlattı ama soygunu asla unutamayacak. North, Kim’e çok fazla rahatlık sağladı ve her saniyesini çok seviyor.”

Kim ve kızı arasındaki dostluk, genellikle çok benzer şık kıyafetler içinde yan yana göründükleri için son zamanlarda tam olarak sergileniyor. Ayrı yorumlarda başka bir kaynağa göre, North’un kendi moda deneyimi bol ve bunu iyi kullanıyor! Kaynak, “North yıllar boyunca bir sürü moda şovuna katıldı, bebekliğinden beri ön sırada oturuyor ama şimdi yaşlandığı için çok daha farklı bir deneyim çünkü gerçekten tarz sahibi ve moda hakkında çok düşünceli” dedi. HollywoodYaşam MÜNHASIRAN.

“Sevdiği ve sevmediği şeyler söz konusu olduğunda kesinlikle kendi gözü ve gerçek bir güveni var. Kim’in ne giydiği hakkında her zaman söyleyecek bir şeyi vardır ve Kim onun fikrini gerçekten takdir eder, her zaman kabul etmez, ancak aralarında bağ kurabilmelerini sever. Moda North’un kanında var, Kanye’nin tasarım stüdyolarında dolaşıyor ve babasının sonsuza dek bu dünyaya daldığını görüyor ve onu her zaman teşvik etti. North’un yakında kendi hattını kurması kimseyi şaşırtmaz, zaten bu konuda çok tutkulu.” 9 yaşındaki modacı, 5 Temmuz’da rapçi babasının 2008’de giydiği ikonik bir ceketi sallarken görüldü.

Kim Kardashian ve Kuzey Batı
Kim Kardashian ve North West, 2022 Paris Moda Haftası’nda eşleşen burun halkaları takıyor. (MEGA)

North, ünlü annesi 10,8 milyon değerinde lüks mücevher için silah zoruyla soyulduğunda sadece 3 yaşındaydı. Daha sonra Paris’teki meşhur soyguna karıştıkları için 16 kişi tutuklandı ve Kim üzücü anılar nedeniyle geçmişte moda haftasından kaçındı. North, daha önce 2020’de Paris Moda Haftası’na katılmıştı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/06/kim-kardashian-grateful-north-is-with-her-in-paris-after-2016-robbery/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir