Kim Kardashian Milano Moda Haftası İçin Kırmızı Pullu Kıyafeti Salladı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Kim Kardashian Milano Moda Haftası İçin Kırmızı Pullu Kıyafeti Salladı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: WWW.LUCASGRO.EU / BACKGRID

kim Kardashian42 yaşındaki kız, Cumartesi günü Milano Moda Haftası’nda kırmızılar içinde büyüleyici bir manzaraydı. Real yıldızı, Dolce & Gabbana şovunun içine adımını attığında izleyicilere gülümserken fotoğraflandı. Uzun siyah saçları aşağıdaydı ve kırmızı pullu mini bir çanta taşırken şeffaf topuklu ayakkabılar giymişti.

kim Kardashian
Kim, Milano Moda Haftası sırasında kırmızı pullu kıyafetiyle sallanıyor. (WWW.LUCASGRO.EU / BACKGRID)

Güzel kadın ayrıca görünümünü iki çapraz kolye ile süsledi ve çıplak renkli bir ruj içeren gurur verici bir makyaj sergiledi. Kırmızıya boyanmış tırnak ve ayak tırnaklarıyla modasını tamamladı. Olaydan kısa bir süre sonra Kim onu ​​yanına aldı. instagram fotoğrafçılar için poz verdiği, insanları selamladığı ve sonunda gösteride oturduğu sırada inanılmaz göründüğü birkaç fotoğrafını ve videosunu paylaşmak için bir hikaye.

kim Kardashian
Kim’in başka bir destansı fotoğrafı. (WWW.LUCASGRO.EU / BACKGRID)

Kırmızı kıyafetine ek olarak, Kim paylaştı bir video uzun kollu bej ekin bir üst ve ona uygun bir etek giymişti. Moda seçimini giyip dışarıdaki fotoğrafçılara ve hayranlara el salladığında İtalya’nın Milano kentindeki Dolce & Gabbana mağazasını ziyaret ediyordu. Ayrıca uyumlu bej çizmeler giymişti ve saçlarını bir kez daha açık bırakmıştı.

Kim, bu hafta yeni SKIMS SWIM koleksiyonunu tanıtırken Dolce & Gabbana şovunda ve mağazasında boy gösterdi. Cuma günü minicik beyaz ipli bikinisiyle kumsala giden merdivenlerde yürürken çekilmiş fotoğraflarını paylaşarak dikkatleri üzerine çekti. Ablası tarafından götürüldüğünü açıkladı Kendall Jenner“objektifte eli uzun @kendalljenner” yazan başlıkta.

İpli bikinisiyle hava atmadan sadece birkaç gün önce, Kim diğer kız kardeşiyle manşetlere çıktı. Kylie jenner, bir TikTok videosunda. Eğlenceli klipte, uygulamada popüler olan “It’s a Wrap” dansının yorumunu sergilediler. Özel bir spor salonunda Kim için beyaz ve siyah bir kıyafet ve Kylie için tamamen siyah bir kıyafet içeren egzersiz teçhizatındaki hareketleri bozdular ve kendinden emin ve mutlu göründüler.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/25/kim-kardashian-red-sequin-outfit-milan-fashion-week-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir