Kim Kardashian, Met Gala 2022’den Sonra Pizza ve Donutların Keyfini Çıkardı – Hollywood Life


Kim Kardashian, Met Gala 2022'den Sonra Pizza ve Donutların Keyfini Çıkardı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Blayzen Fotoğrafları / BACKGRID

Ne zaman kim Kardashian söylenmiş moda 2022 Met Gala’dan sonra “otel odamda pizza yemeyi” planladı, şaka yapmıyordu. 41 yaşındaki Kim, 3 Mayıs Salı günü erken saatlerde Instagram hikayesinde yayınlanan bir videoda “Tamam çocuklar” dedi. “Yani, Met’ten sonra, ben açlıktan ölme, ve tüm dünyadaki en sevdiğim çörekler – New York City’de – bu mini çörekler.” Kim daha sonra kamerayı çörek Ritz Carlton’daki otel süitinde kurulum yaptı. Ünlü şekerlemeciler, ikramlarını İstanbul’a getirdi. kardashianlar yıldız, istediği tüm çörekleri yapmaya hazır bir fritözle. “Ne kadar şirin?

Ancak, hepsi bu değildi. “Ve pizza!” Cooed Kim, dev bir yığın gösteriyor Joe’nun Pizzasıhepsi Kim’i bekliyor, Pete Davidsonve Kardashianların geri kalanı yemek için. Kim, mükemmel bir NYC tarzı peynirli turta göstermek için kutulardan birini açtı. Bir dilim zaten eksik olduğu için Kim gizlice bir ısırık almış olabilir. Takipçilerine “Arkadaşlar, neredeyse bir aydır karbonhidrat ya da şeker yemedim” dedi. “Kesinlikle üç hafta.” Kim daha fazlasını söyleyemeden Pete, Staten Island-vari bir “Woo woo woo!” ile araya girdi. Kim sevincini tutamadı. “Çok heyecanlıyım!”

Kim Kardashian, Met Gala 2022'den Sonra Pizza ve Donutların Keyfini Çıkardı – Hollywood Life
(Blayzen Fotoğrafları / ARKA GRİD)

kim gerçekten o pizzayı ve çörekleri istedim. Elbisesinden çıkıp ziyafet çekmek için herhangi bir Met Gala sonrası partiyi atladı. Ancak pizza partisi çok uzun sürmedi. Ritz, Kim, Pete ve Khloe Kardashian ayrıldı. Üçlü, Los Angeles’a geri dönmek için havaalanına gidiyorlardı. Kesinlikle rol için giyinmişler, Pete onunkini giyiyor. Lahgo‘s Yıkanabilir İpek Düğmeli Takım Sürüş için.

Ancak, Kim hala biraz acıkmıştı. Çevresindeki biri, Kim’in uçuş sırasında atıştırması için bir şeylerle dolu birkaç Çörek kutusu taşıdı.

Kim Kardashian, Met Gala 2022'den Sonra Pizza ve Donutların Keyfini Çıkardı – Hollywood Life
(Stephen Lovekin/BEI/Shutterstock)

moda Kim’in o elbiseye sığması için neler yapması gerektiğini ayrıntılı olarak anlattı. Marilyn Monroe 1962’de Başkan John F. Kennedy’ye “Doğum Günün Kutlu Olsun” şarkısını söylerken giyiyordu. 2016’da bir müzayedede 4,8 milyon dolara satılan elbise, Florida’daki Ripley’s Believe It or Not Museum’da bulunuyordu. Kim bir kopyayı test etti ve uyuyordu ama asıl elbise çok dardı. Kim, “Her zaman aşırı derecede kıvrımlı olduğunu düşündüm” dedi. moda. “Onun daha büyük ve daha küçük olduğu yerlerde daha büyük olduğu bazı yerlerde daha küçük olabileceğimi hayal ettim. Bu yüzden bana uymadığında ağlamak istedim çünkü hiçbir şekilde değiştirilemez.”

Kim, üç hafta boyunca “günde iki kez” sauna kıyafeti giyerek, şekeri ve karbonhidratı tamamen keserek, kardiyo yaparak ve “sadece yemek ye” diyerek geçirdi.[ing] en temiz sebzeler ve proteinler.” Kim, “kendini aç bırakmadığını” söyledi, ancak alımını sınırlamakta katıydı. Bir ay sonra elbiseyi denedi ve bir eldiven gibi oldu.

Bu üç haftalık çaba, yalnızca bir dakika süren bir ana dönüştü. Kim bu elbiseyi sadece Metropolitan Museum of Art’a girerken giydi. Met Gala’ya sabahlık ile geldi, beyaz eldivenli bir çevreciye özel bir soyunma odasında elbiseyi giydirdi ve merdivenlerden çıktıktan sonra gecenin geri kalanında elbisenin bir kopyası haline geldi. .

Kim, “Elimde 1962’de Oscar’larda giydiği elbisenin bir kopyası var” dedi. moda. “Sanırım onu ​​otel odamda pizza yemek için giyebilirim.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/03/kim-kardashian-pizza-donuts-met-gala/

Yorum yapın