Kim Kardashian Malibu Beach House’u Satın Aldı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Kim Kardashian Malibu Beach House'u Satın Aldı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

kim Kardashian 70 milyon dolara Malibu’da okyanus kıyısında muhteşem bir ev satın aldı, TMZ onaylar. ev, ki burada fotoğraflarda görülebilir, ‘Bu’da plaja bakan bir uçurumun üzerinde oturuyor. İlginç bir şekilde, Kim’in eski sevgilisi, Kanye Batışu anda Kim’in yeni kazılarına 14 mil uzaklıktaki Malibu’daki kendi evini yenilemenin ortasında.

Kim’in yeni evinde dört yatak odası ve 5.5 var. banyoların yanı sıra evin her tarafından inanılmaz manzaralar. Ayrıca arka bahçede bir havuz ve muhteşem bir manzara var. Bu arada, Kanye’nin yaz boyunca yeniden yapılanma sürecinde yıkılan Malibu malikanesi üzerinde hala yapacak biraz işi var.

kim kardahyan
Kim Kardashian, Met Gala’da. (Matt Baron/Shutterstock)

Kim ve Kanye 2021’in başında ayrıldı ve Kim’in Kanye ile olan ilişkisinin ortasında aralarında bir miktar kamuoyu gerilimi vardı. Pete Davidson Ancak Kim, Kanye’nin her zaman dört çocuğunun hayatında olmasını istediğini söyledi ve ayrıldıklarından beri birlikte ebeveynlik yapmaya devam ettiler. Aslında, birkaç gün önce ikisi, kızlarına katılırken görüldü, Kuzey Batı’nınbirlikte basketbol oyunu.

kim karashian kanye batı
Kim Kardashian ve Kanye West ayrılmadan önce. (Stephen Lovekin/Shutterstock)

Kim ve Pete birkaç aydır birlikteyken, 2022 yazında ayrıldılar ve Kim o zamandan beri hukuk fakültesi yolculuğuna odaklanıyor. Yakın tarihli bir röportajda, şu anda gerçekten tekrar çıkmayı düşünmediğini itiraf etti. Kanye, 2022 boyunca çeşitli farklı kadınlarla bağlantılıydı, ancak son zamanlarda modelle çıktığı söylentileri çıktı. Candice Swanepoel. Candice kocasından ayrıldı Hermann Nicoli2018 yılında iki çocuğu var.

Bir kaynak, “İlişkileri yeni” dedi. Bu gece eğlence, Kanye ve Candice’den. “Birbirlerini seviyorlar ve işlerin şu ana kadar gidişatından memnunlar. Moda ve yaratıcılık üzerinden bağlantı kurdular.” Kanye, bu ayın başlarında New York Moda Haftası sırasında Instagram Hikayesinde kendisinin ve Candice’in bir fotoğrafını yayınlayarak çıkma söylentilerini körükledi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/19/kim-kardashian-malibu-beach-house-kanye-west-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir