Kim Kardashian, Kuzey Batı’nın Paris Macerasına Bir Bakış Açtı


kim Kardashian ve Kuzey Batı Paris’in sunduğu en iyi şeylerin tadını çıkarıyor.

41 yaşındaki SKIMS kurucusu, Paris Moda Haftası’nda birlikte dalgalar yarattıktan sonra, Instagram’a bir bakış attı 9 yaşındaki en büyük kızıyla birlikte Aşk Şehri’ni ziyaret ederken yaptıkları diğer eğlenceli aktivitelere katıldı.

Fotoğraf koleksiyonunda, anne-kız ikilisi, Louvre’da saatlerce süren özel bir tur gibi görünen birçok sanat eserinde her şeyi ele alıyor. Başka bir fotoğrafta, Kim ve North, da Vinci’nin ikonik portresine bakan iki arkadaşla birleşiyor. Mona Lisa.

Turist deneyimleri için Kim, deri ceket, deri etek, tayt, yüksek topuklu botlar ve güneş gözlüklerinden oluşan tamamen siyah bir topluluk giydi. North, siyah bir kapüşonlu, üzerlerinde desenli siyah kot pantolon ve bir çift siyah, platform timsah giyerek görünümüne daha çok hard rock bir kenar ekledi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337330/kim-kardashian-shares-inside-look-at-her-and-north-west-s-parisian-adventure?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir