Kim Kardashian, Kuzey Batı ile Gerileme Tatil Fotoğrafları Gönderdi – Hollywood Life


Kim Kardashian, Kuzey Batı ile Gerileme Tatil Fotoğrafları Gönderdi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: WAGNER AZ / ARKA GRİD

kim Kardashian41 ve en büyük kızı Kuzey Batı, 8, bazı sevimli geri dönüş Instagram fotoğraflarında her zamankinden daha yakın görünüyordu. Fotoğraflarda anne-kız çifti, su kenarındaki parlak güneşli bir günde birbirlerine sevgiyle baktılar. Kim siyah bir dalış elbisesi içinde şık bir yan örgü sallarken sersemletirken, North pembe ve mavi bir can yeleği içinde güvenli ve sevimli görünüyordu. “Telefonumdan geçen yaz göldeki resimlere bakıyorum. Kızım yakında 9 yaşına giriyor” diyen Kim, şimdiden 2 milyondan fazla beğeni alan gönderiye açıklama yaptı.

Annesine göre, North stile yabancı değil ve moda konusunda kendine has bir fikri var. “Kuzey ne giyeceğim konusunda çok düşünceli. Çok fazla siyah giydiğimde her zaman şikayet edecek,” dedi Kim moda komik bir röportajda “Sevgililer Günü’nde okuluna tepeden tırnağa pembe giyinmiştim ve o kadar heyecanlandı ki koşarak bana sarıldı. [Of course] montumu açtı, siyah astarı gördü ve ‘Anne, hala siyah giyiyorsun’ dedi.”

Kim Kardashian ve Kuzey Batı
Kim Kardashian ve Kızı Kuzey Batı (WAGNER AZ / BACKGRID)

North’un estetik konusundaki güçlü görüşleri, iç tasarım dünyasına da giriyor. “Kızım North ile ne zaman bir anlaşmazlık yaşasam. Bunun benim için bir kazı olduğunu düşünüyor ve ‘Evin çok çirkin’ diyecek. Hepsi beyaz! Kim böyle yaşıyor?’ Sadece bana geldiğini düşünüyor ve bu biraz kaba, çünkü evimi seviyorum,” dedi Kim bir klipte kabarcık“Anne İtirafları.”

Kuzeniyle alay ederken görüldüğü için North’un küstahlığını gösterdiği tek zaman bu değildi. Gerçek Thompson Nisan ayında doğum gününe adanmış bir videoda. “Ooh, dört yaşındayım – dört berbat!” Kuzey videoda şaka yaptı, teyzesine neden oldu Khloe Kardashian soluğu kesilmek.

North’un mizah anlayışını takdir eden tek kişi North’un ailesi değil, çünkü onun yaşında yakın arkadaşları olduğu söyleniyor. Jessica Simpson10 yaşındaki kızı Maxwell. Jessica, “Kuzey’i izlerken harika, harika bir çocuk ve bu dünyadaki değişimin bir parçası olacak” dedi. Bize Haftalık.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/13/kim-kardashian-north-west-lake-tahoe-photos/

Yorum yapın