Kim Kardashian, Kourtney’nin Düğünü İçin 2011 D&G Elbisesini Giydi: Fotoğraflar – Hollywood Life


Kim Kardashian, Kourtney'nin Düğünü İçin 2011 D&G Elbisesini Giydi: Fotoğraflar – Hollywood Life
Resim Kredisi: Shutterstock

Herhangi bir gerçek moda tutkunu gibi, kim Kardashian eski bir giysinin bir bükülme ile nasıl geri dönüştürüleceğini tam olarak bilir! Makyaj ustası, 28 Mayıs Cumartesi günü Twitter hesabından, dolabındaki iki elbiseyi kombinleyerek kız kardeşine yeni bir görünüm kazandırdığını ortaya çıkardı. Kourtney ve Travis Barker’ın büyülü İtalyan düğünü! Dört çocuk annesi, Portofino töreni sırasında Vetements elbisesi üzerine Dolce & Gabbana elbisesini sallarken hiç bu kadar iyi görünmemişti.

“Düğün için bu bakışla ilgili eğlenceli gerçek!” 41 yaşındaki Kim, tasarımcı dud’ların enstantanelerinin yanında yazdı. “Arşivimde beni gördüğünüzü biliyorum. [sic] geçen haftaki bölümde Kardashianlar! Her parçanın fotoğrafını çektim ve bir uygulamada. Bu yüzden İtalya’ya gideceğimi öğrendiğimde (bir gezi için bir temayı SEVİYORUM) tüm Dolce & Gabbana kıyafetlerimi tekrar denemek ve yeniden bir şeyler giyip giyemeyeceğimi görmek için çıkardım!

“Düğünde giydiğim elbise 2011’de Bergdorf Goodman’dan satın aldığım ve Glamour Awards’ta giydiğim bir Dolce & Gabbana’ydı” diye devam etti. “Ama elbiseyi daha modern ve daha ben yapmak için, katmanlı bir dantel görünümü için dolabımda bulunan bu dantel eldivenli Vetements elbisesini giydim.”

Kim, Kourt & Travis’in evlilik şenliklerinden daha önce hiç görülmemiş bir kıyafetin enstantanelerini paylaştığı için Cumartesi günü iki büyük moda ifşası yaptı. Instagram gönderisi, kadife bir Dolce & Gabbana büstiyer grubunu sallarken inanılmaz derecede muhteşem fotoğraflarından oluşan bir albümdü. Kim, “La Dolce Vita”, açıklama yapan fotoğraflara açıklama yaptı.

kim Kardashian
Kim Kardashian, 2011 Glamour Ödülleri’nde (solda) ve kız kardeşi Kourtney’nin 2022’de Travis Barker ile düğününde aynı D&G elbisesini giydi. (Deklanşör)

Bordo büstiyer, uyumlu bir pelerin ve siyah bir body ile yola çıktı. Kim, yeni boyanmış platin sarısı buklelerini dağınık bir topuzla sararken, bir çift öldürücü stilettoyu sallıyordu. Doğaçlama fotoğraf çekimi, çarpıcı bir İtalyan villasında, Kim hayatı için poz verirken duvara yaslanarak gerçekleşti.

Bu arada, Dolce & Gabbana, çiftin nikahındaki oyunun adıydı, çünkü Kardashian ailesinin çoğunluğu evlilik için üst düzey etikette süslendi. Çarpıcı fotoğraflara bakın burada.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/28/kim-kardashian-wears-2011-dolce-gabbana-dress-kourtney-wedding-photos/

Yorum yapın

SMM Panel