Kim Kardashian, Kourtney ve Travis Barker’ın Vegas Düğününe Tepki Verdi


Görünüşe göre kimse Kravis birliğine itiraz etmiyor.

Haberin ortaya çıkmasından günler sonra Kourtney Kardashian ve nişanlısı Travis Barker Las Vegas’ta nikah masasına oturan Kourtney, 6 Nisan’da Instagram’da fotoğraf paylaşarak söylentileri doğruladı.

kim Kardashian Kardashian aile dostu, paylaşımın altına dört düğün şapeli emojisi yorumladı. Simon Huck “Vegas kostümlü provasını kim sevmez ki?” yazdı.

Övgüler bununla da kalmadı. Kim’in en yakın arkadaşı La La Anthony birkaç kalp-göz emojisi ekledi ve kız öğrenci yurdu aktris Rumer Willis iki kırmızı kalp emojisi ve bir alkış emojisi katkıda bulundu.

Kourtney’nin Blink-182 davulcusu ile olan fotoğrafları, ikilinin 3 Nisan’daki 2022 Grammy Ödülleri’ne katılmasından saatler sonra, bir Las Vegas kilisesindeydi.

Realite yıldızı, doğaçlama düğün resimlerine “Bunları kamera rulomda buldum” yazdı. “Bir zamanlar çok, çok uzak bir ülkede (Las Vegas) saat 2’de, destansı bir gece ve biraz tekiladan sonra, bir kraliçe ve yakışıklı kralı, bir Elvis ile tek açık kiliseye gitmeye cesaret ettiler ve evlendiler. lisans). Alıştırma mükemmelleştirir.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326252/kim-kardashian-and-more-react-to-kourtney-kardashian-and-travis-barker-s-las-vegas-wedding-ceremony?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın