Kim Kardashian Kilo Verdikten Sonra Atlet Vücudunu Ortaya Çıkardı – Hollywood Life


Kim Kardashian Kilo Verdikten Sonra Atlet Vücudunu Ortaya Çıkardı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Robert O’Neil / SplashNews.com

kim Kardashian yeni “atlet” vücudu hakkında ayın üzerinde. Kardashianlar 41 yaşındaki star, hem vücut yağ yüzdesini hem de kemik yoğunluğunu ölçmek için bir test yaptığını ve onu profesyonel sporcularla aynı kategoriye koyduğunu açıkladı. 3 Ağustos testi başına, Kim’in vücut yağ yüzdesi Mayıs 2021’deki %25’ten şimdi %18.8’e çıktı. Bunun ötesinde, Mayıs 2021’de ağırlığının 124,2 pound’dan 114,7 pound’a düştüğünü açıkladı.

Kim’in kurucusu tarafından SKKN, Mayıs 2022 Met Gala öncesinde hızlı vücut dönüşümünden sonra manşetlere çıktı. İçine sığdırmak için Marilyn Monroe1982’den kalma ikonik “Doğum günün kutlu olsun, Bay Başkan” elbisesi, sadece 16 kilo verdi. üç Ripley’den ödünç alınan elbiseye sığdırmak için haftalar kaldı! Sadece gece için Orlando, Florida’daki İnan ya da İnanma müzesi.

Kim Kardashian Kilo Verdikten Sonra Atlet Vücudunu Ortaya Çıkardı – Hollywood Life
Kim Kardashian bir ekin üst ve gümüş tozluk sallıyor. (Robert O’Neil / SplashNews.com)

“Kendimi aç bırakmadım ama çok katıydım” dedi. moda etkinlikte tüm şekerleri kestiğini, günde iki kez çalıştığını ve efsanevi elbiseye girmek için sauna takımını giydiğini açıkladı. Elbise mükemmel bir uyumdu ama yine de Kim’in beyaz bir kürk ceketle örttüğü arka kısmı tam olarak kapanmadı. Ayrıca son Hollywood efsanesini kanalize etmek için saçlarını siyahtan sarıya dönüştürmek için acı verici bir dönüşüm geçirdi.

Tepkiden sonra, kilo kaybını film rolleri için dönüşen oyuncularla karşılaştırarak nefret edenleri alkışladı. “Sağlıksız bir şey yapmadım” dedi New York Times. “Bana göre, ‘Tamam, Christian Bale bunu bir film rolü için yapabilir ve bu kabul edilebilir.’ Hatta Renee zellweger rolü için kilo aldı [Bridget Jones’ Diary]. Hepsi benim için aynı. ‘Hey millet, neden kısa sürede kilo vermiyorsunuz?’ demiyordum” diye açıkladı.

Kim, vücut yağını ve kemik yoğunluğunu ortaya çıkardıktan hemen sonra, arkadaşı tarafından Morpheus lazer tedavisinden bir fotoğraf yayınladı. Dr. Ashkan Ghavami. “Oyun değiştirici” dedi ve makinenin midesini “sıktığını” açıkladı. “Bence bu benim favori lazerim, acı verici ama onu seviyorum” diye ekledi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/04/kim-kardashian-athlete-body-weight-loss/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir