Kim Kardashian, Khloe’nin ‘Vajina Bölgesi’ İçin SKIMS Bodysuit’i Değiştirdi – Hollywood Life


Kim Kardashian Khloe Kardashian


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stephen Lovekin/Shutterstock

kim Kardashian kız kardeşinden sonra SKIMS elbisesinde büyük bir değişiklik yapıyor Khloe Kardashian belirgin tasarım kusuruna dikkat çekti. 41 yaşındaki Kim, 23 Haziran’da Instagram Story’de elbisenin düğmelerin bulunduğu kasık bölgesine kumaş eklediğini duyurdu. “@khloekardashian bugün şanslı gününüz!!!” dört çocuk annesi, SKIMS elbiselerinin görüntüleri üzerine yazdı. “Bir @skims tasarım toplantısındayım ve şekillendirici bodysuit Vajina alanını sadece SİZİN için genişleteceğiz,” diye ekledi göz kırpan bir yüz ve “#TheKhloeKut” etiketiyle.

Ayrıca video hakkında konuştu ve “Khloe, çok gurur duyardın. Tam bir SKIMS şekillendirici toplantısındayım ve beyler, tulumun vajina kısmını daha kalın hale getiriyoruz – daha geniş, üzgünüm.” Ve devam etti, “Sizin gerçekten uzun zamandır sorduğunuz tüm yorumlar ve sorular için birkaç şeyi değiştiriyoruz.” Konuyla ilgili üçüncü video slaytında Kim, tulumun yeniden yapılandırılan kısmını yakınlaştırdı ve “Sadece senin için Khlo. Genişletiyor.”

37 yaşındaki Khloe, Hulu’s dizisinin galası bölümünde tulumların kasık bölgesinden şikayet etti. Kardashianlar Nisan ayında geri. “Çoğundan daha büyük bir vajinaya sahip olduğum için benimle nasıl dalga geçiyorsunuz biliyor musunuz?” Kim’e sordu ve Kourtney Kardashian43, onlarla dışarıda yemek yerken, başına ABD Güneşi. Daha sonra, mahrem yerlerini örtecek kadar kumaş olmadığından şikayet etmeye başladı. Kourtney, görünüşe göre küçük kız kardeşine sempati duyarak, “Vajinanın SKIMS’in yanından sarkmasını istemiyorsunuz,” diye yanıtladı.

Khloe geçmişte sorunları hakkında açıktı. 2015 yılında, süper dar skinny jean pantolon ve üzerine oturan beyaz uzun kollu gömlekten oluşan tamamen beyaz kıyafeti için Instagram’a gitti. “Bugün izin verdim [stylists] Jen ve Joyce sadece saçımı ve makyajımı yapmıyorlar, aslında bugün beni şekillendirmelerine izin verdim. Ve bu iki hanımın yarattıklarına bayıldığımı söylemeliyim,” diye yazdı, küçük bir gardırop arızası hakkında yorum yapmadan önce aynalı selfie’sinin altına. “Ah Camille deve [toe] merhaba demeye çalışıyor! Umarım bugün dinler” diye ekledi.

Umarız SKIMS tulumunda yapılan değişikliklerle, Khloe bir daha asla Camille veya iç çamaşırlarının dökülmesi konusunda endişelenmek zorunda kalmayacak!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/24/kim-kardashian-changes-skims-bodysuit-khloe-vagina-area/

Yorum yapın

SMM Panel