Kim Kardashian, Kendall Jenner’ın Söylentileri Ex Harry Styles’ı Destekledi


kim Kardashian bir fangirl anı yaşıyor.

Realite yıldızı, 18 Eylül’de fışkıran bir Instagram hikayesi yayınladı. Harry Stilleri yeni filminde, Endişelenme Sevgilim. “İzledim Endişelenme Sevgilim bu haftasonu. GERÇEKTEN beğendim” Kim, Harry’nin bir fotoğrafını paylaştı ve Floransa Pugh ekranda. “Harry çok iyiydi ve şimdi @florencepugh’a takıntılıyım.”

“O harika bir aktris ve aynı zamanda çok güzel” diye devam etti.

SKIMS’in kurucusu, izleyicilerin eski filmi görmek için 23 Eylül’e kadar beklemesi gerekeceğinden, filmin erken gösterimini yaptı. Tek yön star, başrol oyuncusu olarak ilk çıkışını yapıyor.

Bu ayın başlarında Venedik Uluslararası Film Festivali’nde prömiyeri yapılan psikolojik gerilim filminin yönetmeni oyuncu Olivia Wilde ve setteki dedikodular ve gerginlikler üzerine medyayı karıştırdı. Wilde ve Styles, çekimler sırasında tanıştıklarından beri çıkıyorlar ve ilk kez Ocak 2021’de halka açık bir şekilde el ele tutuşarak fotoğraflandılar.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1346969/how-kim-kardashian-is-supporting-kendall-jenner-s-rumored-ex-harry-styles?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir