Kim Kardashian, Kendall Jenner’ın NBA Eski Sevgilisiyle Eğleniyor


kim Kardashian smaç moda stilini bir sonraki seviyeye taşıyor.

İçinde yeni bırakılan fragman Hulu’nun üçüncü sezonu için Kardashiansrealite yıldızı, kız kardeşinin eski NBA alevlerinin basılı olduğu siyah bir tişört giyerken görülüyor. Kendall Jenner.

“Kendall” ve “Starting Five” kelimelerinin yer aldığı esprili gömlek, süper modeli, eski sevgililerinin basketbol takımını oluşturan, geçmişteki aşk söylentilerinin resimleriyle çevrelenmiş olarak gösteriyor.

Tasarım eski Los Angeles Lakers oyuncusunu içeriyor Ürdün Clarkson (2016’da gelişigüzel çıktığı), eski Los Angeles Clippers oyuncusu Blake Griffin (2017’de Kendall’ın bağlantılı olduğu), önceki Philadelphia 76ers yıldızı Ben Simmons (Kendall’ın 2019’da yaklaşık bir yıllık erkek arkadaşı) ve eski Los Angeles Lakers oyuncusu Kyle Kuzma (2019’da Kendall ile aşk dedikodularını ateşleyen).

Tabii ki Phoenix Suns’ın şutör guardı takımı kapatıyor. Devin BookerKendall’ın Ekim 2022’de ayrılana kadar iki yıl arayla çıktığı kişi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372743/kim-kardashian-pokes-fun-at-kendall-jenner's-nba-exes?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir