Kim Kardashian, Kardashians’taki Oluklarını Nasıl Geri Aldı?


izlemeyi kim bilirdi kim Kardashian 2022’nin şimdiye kadarki en iyi romantik komedisi olur mu?

Başlıklı olabilirken Kardashianlarailenin yeni Hulu serisi kolayca adlandırılabilirdi Geri Dönüş Kim olarak izleyiciler, 41 yaşındaki gencin 10 bölüm boyunca kendi kendini güçlendirme yolculuğuna çıkışını izledi. Dünyanın en ünlü kadınlarından birinin bir değişiklik için mazlum olduğunu görmek, büyük ölçüde Kim’in savunmasız kalma ve kameraların önünde hem profesyonel hem de kişisel güvensizliklerini ortaya çıkarma konusundaki istekliliği nedeniyle izlemek büyüleyiciydi.

SKIMS kurucusu hakkında ne söyleyeceksen söyle ama onun iyiyi, kötüyü ve Ye’yi paylaşmadığını söyleyemezsin. Ve harcanan zamana değdi, Kim sezonu sersemce erkek arkadaşıyla vajinası hakkında konuşurken bitirdi. Pete Davidson, o sırada ekran dışında konuşmanın sonundan zevk alıyor. Ama ona birazdan geleceğiz.

Çekimler başladığında, Kim dört çocuğuna eş-ebeveyn olarak hayatının bu yeni bölümüne başlıyordu.Kuzey8, Aziz6, Chicago4 ve mezmur3—ile Kanye BatıŞubat 2021’de boşanma davası açtığı. (Mart ayında yasal olarak bekar ilan edildiler.)


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1334965/kim-kardashian-delivered-the-rom-com-we-never-saw-coming-on-the-kardashians?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel