Kim Kardashian, ‘Kardashians’ Üzerine Pete Davidson İlişkisini Konuştu – Hollywood Life


kim kardashian pete davidson


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stephen Lovekin/BEI/Shutterstock

kim Kardashian ile ilişkisi hakkında yemek yemekte tereddüt etti Pete Davidson ilk sezonunu çekerken başladığında Kardashianlar 2021 sonbaharında. “Dürüst olmak gerekirse, ‘Aman Tanrım, biriyle tanıştım ve eğleniyorum’ gibi olmak değil, gerçekten emin olmak istediğimi hissediyorum ve ardından şovda bunun hakkında konuşmaya başlıyorum ” Kim, şovun 2 Haziran bölümünde açıkladı. “Ve eğer aylar sonra konuşmasaydık, bir aptal gibi… ya da bir fahişe olurdum.”

Kız kardeşleriyle bir sahne çekerken, Khloe Kardashian ve Kourtney Kardashian, Khloe aşk hayatıyla ilgili ayrıntılar için Kim’e baskı yaptı. “Bir kız sadece mutlu olup yaşayamaz mı?” Kim sırıtarak sordu. “Sürekli söylediğim şey bu. Mutluluk, huzur, zen, kahkaha. Tek istediğim bu ve başardım.” Khloe, Kim’i denklemin “kahkaha” kısmına itti ve açıkça onu Pete’e göndermeye çalıştı. “Çok gülmek mi?” merak etti. “Stand up komedi?”

kim kardashian pete davidson
Kim Kardashian ve Pete Davidson, Met Gala’da. (Stephen Lovekin/BEI/Shutterstock)

Sonunda Kim, Pete ile bir araya geldiğinde neler olup bittiğinin tam hikayesini paylaşmaya hazır olduğuna karar verdi. “Yaptım SNL ve sahnede öpüştüğümüzde sadece bir hava vardı,” diye açıkladı Kim. “’Oh s***, belki de sadece farklı bir şey denemeliyim’ dedim. Ama Pete benim partime gelmiyor. Herkes benim partimdeydi. Bana günün saatini vermiyor. Birkaç gün sonra yapımcıyı aradım. SNL ve ben, ‘Hey, Pete’in numarası sende mi?’ dedim. ve ‘Evet’ dediler. Ben de ona mesaj atıyorum.”

Kim, Pete’e ilk mesaj attığında, onunla bir ilişkiye girmeyi planlamıyordu. “Sadece düşünüyordum, bu BDE’yi duydum ve oraya gitmem gerekiyor. Hemen başlamam gerekiyor,” dedi Kim. “Temelde sadece DTF’dim [down to f***]”

Pete’i tanıdıktan sonra, daha fazla bir şeye dönüştü. Kim, “Pete, kelimenin tam anlamıyla, şimdiye kadar tanıştığım en iyi insan olmalı,” diye fışkırdı. “En iyi kalp. İnsanlar her zaman onun çok komik olduğunu ve bunun ne kadar komik olduğuyla ilgili olduğunu söylerler. Ama bu, onu neden sevdiğime dair listemde dördüncü sırada. İnsanlar için her zaman en iyisini ister, her şeyin üstesinden gelebilir, her zaman zarafetle yapar. O gerçekten, gerçekten düşünceli, alçakgönüllü ve çok gerçek. Onu tanımlayacak mükemmel kelimenin gerçek olduğunu söyleyebilirim.”

kim kardashian pete davison
Kim Kardashian ve Pete Davidson, Met Gala’ya katılıyor. (Evan Agostini/AP/Shutterstock)

İlginç bir şekilde, Kim ve Pete bir araya geldikten sonra, onun atış yapmaya çalıştığını öğrendi. önceki onun görünüşü SNL! “megan tilki bana mesaj attı ve ‘Bu s*** gerçek mi? Çünkü aylar önce benden numaranı istedi,” diye açıkladı Kim. “Ben de ‘Dostum, beni daha iyi çekiyorsun ve Makineli Tüfek Kelly senin onun numarasını almandan daha çok timsahlar tarafından yenmek.”

Kim, Khloe ve Kourtney’e Pete ile birlikte olmanın en sevdiği kısımlarından birinin sadece televizyon şovları izlemek ve birlikte çalışmak olduğunu söyledi. Ayrıca makyajsız ve terli dışarı çıkarken kendisini rahat hissettirdiğini söyledi. Pete’in düşünceliliği hakkında da komik bir hikaye paylaştı. Kim, “Burnumda büyük bir sivilce vardı ve bundan şikayet etmeye devam ettim ve ‘sivilce ilacı koymak zorundayım’ ya da her neyse dedim” dedi. “Cidden ortak noktamız, cilt bakımı, dermatologlar ve güzellik ürünlerine takıntılı olmamız. 830’da uyuyakaldım. Çok yorgundum. Ve sabah burnumda kurumuş sivilce ilacıyla uyandım. Uykumda üzerime giydi çünkü gerçekten gitmesine ihtiyacım olduğunu biliyordu!”

Ve hepsinden önemlisi, ilişkinin fiziksel kısmı da başından beri güçlüydü! Kim güldü, “40 yaşına geldiğimde herkes ‘Hayatının en iyi seksi’ dedi. “Büyükannem bana bunun en iyi seks olduğunu söyleyip duruyordu. Ve şu ana kadar….” Sesinin çıkmasına izin verdi ama duyduklarının doğru olduğunu doğrulamak için göz kırptı!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/02/kim-kardashian-pete-davidson-relationship-the-kardashians/

Yorum yapın

SMM Panel