Kim Kardashian, Kanye’nin SNL Monologuna Tepkisini Açıkladı


Kesinlikle gülmeyen bir kişi vardı kim Kardashian‘s Cumartesi gecesi canlı monolog: Kanye “Ye” Batı.

5 Mayıs bölümünde KardashianlarSKIMS’in kurucusu, Ekim ayındaki ev sahipliğine katılan eski sevgilisinin monologu sırasında ayrıldığını ve şaşırtıcı bir şekilde, Kim’in onu üzen “kişiliği” yüzünden Kanye’yi boşamakla ilgili alayı olmadığını açıkladı.

Kim kız kardeşine, “Boşanma davası açacağım kelimesini söylememi diledi” dedi. Khloe Kardashian. “Ayrıca rapçi olduğunu söylediğim için üzüldü. ‘Ben bir rapçiden çok daha fazlasıyım, senin rapçi dediğine inanamıyorum’ dedi.”

Bir günah çıkarmada Kim, niyetinin Kanye’yi gücendirmek olmadığını ve monologun kendisi için kişisel olan her şeyle dalga geçmeyi amaçladığını belirtti. “Hepsi eğlence ve oyun,” diye ekledi. “Ve görünüşe göre, ona değildi.”

Khloe ile konuşurken Kim, daha önce “konuşmalar ve benim için en rahat olmayan şeyler” sırasında Kanye’nin yanında durduğu için hayal kırıklığına uğradığını açıkladı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329533/why-kanye-west-walked-out-during-kim-kardashian-s-saturday-night-live-monologue?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın