Kim Kardashian, Kanye West’in Yeni Bir Saygı Seviyesi Kazanmasına Yardımcı Olduğunu Söyledi


Ve hala neden ünlü olduğunu sorgulayan herkes için – onu yeteneksiz olmakla suçlayanlar da dahil – Kim’in onlara da bir mesajı var.

“Evet, insanlar eskiden bunu söylerdi,” diye hatırladı, “ve ben de ‘Ş-kral sirk hayvanı olmam gerekiyor mu?’

Sonuçta, o yapmak hit bir realite TV şovunda yıldız, bir imparatorluk yönetiyor, hukuk fakültesine gidiyor ve yeni bir podcast yayınlıyor (sadece birkaç şeyi saymak gerekirse).

“Sanırım ‘Neyle ünlüsün?’ diyen insanlardan geldi” diye devam etti Kim. “Ben de ‘Eh, bir TV şovumuz var.’ Ama şovda şarkı söylemiyor, dans etmiyor ve oyunculuk yapmıyor olmamız şöhretin bundan gelmediği anlamına gelmez. insanlar eskiden ‘Peki, ne iş yapıyorsun? Yeteneğin nedir?’ derdi. Ben de ‘İhtiyacım olduğunu bilmiyordum’ dedim.”

Yine de Kim, bazı becerilerini paylaşmaktan mutluluk duyar. Kapak hikayesinde “Yani, sana bir milyon f-kral yeteneği verebilirim” dedi. “İyi yemek yapabilirim, ayak parmaklarımı her şey için kullanabilirim. Size gezegendeki en tuhaf s-k-s-t’yi söyleyebilirim. Ama bence benim yeteneğim pazarlama ve ürün satmanın arkasındaki iş ve müşterinin ne istediğini ve ne istediğini bilmek. ulaşılabilir ama aynı zamanda biraz da ulaşılmaz hissettiriyor. Bunun bir yetenek olduğunu söyleyemem. Bence bu biraz sihir ve iş zekası. Belki yetenektir, bilmiyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345131/kim-kardashian-recalls-how-kanye-west-helped-her-gain-a-different-level-of-respect?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir