Kim Kardashian, Kanye West’in Kavga Ortasında Kendisiyle Temasa Geçtiğini Konuşuyor – Hollywood Life


kim kardashian kanye wes


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

kim Kardashian kızını aldı Kuzey Batı24 Kasım’da Paris Couture Moda Haftası’nda Kardashians. Kim, tutkulu olduğunuz bir şeyse çalışmanın eğlenceli olabileceğini kanıtlamak için North’un onu işte görmesini istedi. North’un yolculuktaki kıyafetlerinden biri için, baba giymişti. Kanye West’in ilk olarak 2008’de salladığı ceket.

2022 yazının başlarında çekilen bölümde Kim, “Bu büyük bir moda anı olacak,” dedi. geçen hafta. Kanye, çocuklar için onun eşyalarını çok koruduğumu biliyor.”

kim kardashian kuzeybatı
North, Paris’te Kanye’nin ceketini giyiyor. (AbacaPress / SplashNews.com)

Kim ve Kanye, Şubat 2021’de ayrılsalar da, ayrılığın ardından büyük iniş çıkışlar yaşayan eş-ebeveynler olarak iletişim halinde kaldılar. En düşük noktalarından biri, 2022’nin başlarına doğru, Kanye’nin birkaç kez sosyal medyada Kim’i alenen aradığı zamandı. Ancak Kim, bu süre zarfında çocukların iyiliği için Kanye ile iletişime geçtiğini açıkladı.

“Benimle konuşmadığı ve bana kızdığı zamanlarda bile birkaç Grammy kazandı ve ben yine de ona ulaştım ve ‘Birkaç Grammy kazandığını biliyorum’ dedim. Onları kasaya eklemeliyim,’” dedi Kim. “Ve ‘tamam’ gibiydi. Çünkü çocuklar onları istiyor, biliyor musun? Ve hepsini bir araya getirmek istiyorum.”

kim kardashian kanye west
Kim ve Kanye ayrılmadan önce kırmızı halıda. (Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Kim ve Kanye’nin mevcut ilişkisinin durumu belirsiz. Eylül ayında sosyal medyada antisemitik yorumlar yaptıktan sonra onu alenen kınadı. Ancak, o zamandan beri birkaç kez çocukları için yapılan spor etkinliklerinde birlikte görüldüler. Şu anda hala bir velayet anlaşması yapma ve boşanmalarını çözme sürecindeler.

Ancak Paris gezisinde Kim açıkça Kuzey’e odaklanmıştı. Kim, “Her çocuk benimle yılda en az bir seyahate çıkıyor,” diye açıkladı. “Kuzey buna bayılıyor. Annesi ve büyükannesiyle burada. Ayrıca kızıma verdiğim emeği gösteriyor. Bunun arkasında koca bir iş var ve ona bunun benim için hâlâ eğlenceli olduğunu göstermek istiyorum.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/24/kim-kardashian-kanye-west-contact-grammy-awards-kids-the-kardashians/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir