Kim Kardashian, Kanye West’in İddia Edilen Düğünü Ortasında Şifreli Gönderiler Paylaştı


Gibi Kris Jenner bir keresinde “Bu FBI için bir dava” demişti.

kim Kardashian eski sevgilisi hakkında bir şikayetin ortasında Instagram’da şifreli mesajlar paylaştı Kanye Batıiddia edilen medeni durumu.

Tarafından paylaşılan bir gönderi, “Sessiz kız dönemimdeyim, söyleyecek pek bir şeyim yok” Kardashianlar 12 Ocak gecesi yıldızı okuyun, başına Cazibe. “Yapacak çok şey var.”

Ancak Kim’in paylaştığı ve hayranların dikkatini çeken tek gönderi bu değildi. Başka bir yazıda “Unutma, kara koyun genellikle keçiye dönüşür. Seni yapmaya devam et” dedi. Üçüncüsü, “Senin kazandığını görmek isteyenler, kazanmana yardım edecek. Bunu hatırla.”

Kim, şifreli mesajları hakkında daha fazla ayrıntı açıklamadı. Ama 13 Ocak’ta, TMZ Kanye’nin yakın zamanda bir düğün töreni yaptığını bildirdi. Bianca Censori, çifte yakın kaynaklara atıfta bulunarak. Kaynaklar, çıkışa, ikisinin yasal hale getirmek için herhangi bir evrak vermemiş gibi göründüğünü söyledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361405/kim-kardashian-shares-cryptic-messages-amid-ex-kanye-west-s-alleged-wedding-ceremony?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir