Kim Kardashian, Kanye West’in Doğum Gününü Çocuklarla Kutlamasına Yardım Ediyor – Hollywood Life


Kim Kardashian, Kanye West'in Doğum Gününü Çocuklarla Kutlamasına Yardım Ediyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

Kanye “Ye” Batı 8 Haziran’da 45 yaşına girecek ve yine de kim Kardashian Konuk listesinde olmayabilir, Ye’nin yakında müstakbel eşi olacak olan özel günün tadını çıkarmasını sağlıyor, özellikle de konu çocukları ile geçirmeye geldiğinde. Bir KarJenner kaynağı, “Kim, bu yıl Kanye’nin doğum günü planlarına dahil olmuyor” diyor. HollywoodYaşam ÖZEL, “ama çocuklarıyla vakit geçirmek ve onlarla kutlamak isteyeceğini biliyor.”

41 yaşındaki Kim, çocuklarına yardım ediyor – Kuzey8, Aziz6, Chicago4 ve 3 yaşındaki Aziz Batı – Ye’nin doğum günü için hazırlanın. Kaynak, “Çocukları babalarının doğum günü için bir şeyler seçmeleri için alışverişe götürüyor” diyor. HollywoodlLife. Emin olmak ve her bir çocuktan babaları için bir hediye almak istedi çünkü hala Kanye’yi umursar ve annelerin yaptığı da budur. Kim, çocuklarının doğum gününü onunla geçirmesinin önemli olduğuna inanıyor ve onları asla babalarından uzak tutmayacak.”

Benzer nerede Doğum günü kutlamaları gerçekleşebilir, kaynak Kim’in bildiği kadarıyla La’da bir şeyler olacağını söylüyor. İçeriden birisine göre Ye “henüz çocukları şehir dışına çıkarmaktan falan bahsetmedi”.

Kim Kardashian, Kanye West'in Doğum Gününü Çocuklarla Kutlamasına Yardım Ediyor – Hollywood Life
Kim, Kanye ve 2019’daki çocuklar (SplashNews)

“Onların velayet düzenlemeleri hala ütüleniyor ve [Kim] Bu yaz çocukların dahil olduğu bazı tatiller planladı, bazılarını da dahil etmeyen, ”diye devam ediyor kaynak. “Ne olursa olsun, Kanye ve Kim, çocuklarını her zaman ilk sıraya koyan sadık ebeveynlerdir ve çocukların, ister iş ister eğlence için seyahat ederken, diğerinin ebeveynlerinden biri olmadan asla bırakılmamasını sağlarlar.”

İkinci bir Kardashian yetkilisi, “Kanye, doğum gününü çocuklarla geçirmek istediğini söyledi ve Kim de buna hazır” dedi. HollywoodYaşam MÜNHASIRAN. Kim, kendisinin ve Ye’nin çocuklarının harika bir ilişkiye sahip olduğundan emin olmak için elinden geleni yapıyor, “bu nedenle, onlarla vakit geçirmek söz konusu olduğunda ne yapmak isterse, onu tamamen destekliyor” diyor kaynak. “Kanye her zaman bir aile olacak ve aslında ona harika bir doğum günü partisi düzenleyebileceği bir yerde olmalarını istiyor çünkü çocuklarının bunu ne kadar seveceğini biliyor. Ne yazık ki, eş-ebeveynlik ilişkilerine gelince henüz orada değiller, ancak Kim bir gün o seviyeye ulaşabileceklerini hayal ediyor.”

Kim Kardashian, Kanye West'in Doğum Gününü Çocuklarla Kutlamasına Yardım Ediyor – Hollywood Life
Kim, Kanye ve 2019’daki çocuklar (Felipe Ramales/SplashNews)

Son zamanlarda, Kanye, geç rapçi ile bir şarkı olan “True Love”da Kim ile velayet kurulumu hakkında yakındı. XXXTentacion. “Bekle, çocukları ne zaman görüyorsun?/Yarın görüşürüz,” diye rap yapıyor. “Bekle, güneş battığında?/Yarın hepinizi görüyorum/Bekle, onları aldığımda/Ödünç almış gibi hissediyorum/Onları iade etmem gerektiğinde, barkod gibi tarayın.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/03/kim-kardashian-kayne-west-birthday-plans-kids/

Yorum yapın

SMM Panel