Kim Kardashian, Kanye West İlişkisi ve Çocuklarla Konuşuyor – Hollywood Life


kim kardsahian kanye west


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Gregory Pace/Shutterstock

kim Kardashian duygusallaştı Kanye West’in 3. sezon prömiyerinde “şakalar” Kardashiansve 2. bölümde rapçi ile ortak ebeveynlik mücadelesini tartışmaya devam etti. Kim, neden hiçbir şey söylemediğini “Hala bunun hakkında konuşmama ve çocuklarım için koruma ihtiyacı hissediyorum” dedi. eski kocası hakkında olumsuz. “Her zaman böyle hissedeceğim. Ama Tanrı, eğer insanlar bilseydi. Bunu çocuklarıma asla yapmam. Ama bu gerçekten delilik.”

Kim, Kanye kamuoyunda patlamalar veya tartışmalar yaşarken, günlerinin “saatlerini ve saatlerini” Kanye’den sonra “temizlik yaparak” nasıl geçirdiğini hatırladı. Kim, “Bazen dibe vuracakmış gibi hissediyorum, bu onun kendi başına çözmesi gereken yolculuğu,” dedi. “Etrafta dolaşıp herkesi arkasından arardım ve ‘Her şey düzelecek, merak etme, ona bir şans daha ver’ derdim. bende o enerji yok [anymore]”

kim kardashian kanye west kimlikleri
Kim ve Kanye çocuklarıyla dışarıda. (ARKA IZGARA)

Yine de, işlerin ne kadar değiştiğini görmek, Kim’i açıkça etkiledi. Kim, “Gerçekten sevdiğin ve birlikte bir ailen olan birinin tanıdığından çok farklı olduğunu izlemek en zor duygu,” diye itiraf etti Kim.

Günün sonunda, Kim’in en büyük önceliği, Kanye ile paylaştığı dört çocuğundan olumsuzlukları uzak tutmaktır. Çiftin en büyük kızının bile, Kuzey Batı, 9, Kanye’yi çevreleyen kamuoyu tartışmalarından habersiz. Ancak Kim’in her şeyin önünde olduğundan emin olması için çok çalışması gerekti.

kim kardashian kanye west
Kim ve Kanye kırmızı halıda. (Gregory Pace/Shutterstock)

“Bir şeyler söylendiğinde, bu tüm evim için bir zincir. V değil. Yalnızca Apple TV,” diye açıkladı Kim. “Risk alamam Hollywood’a Erişim ‘Sıradaki’ ya da haberlerde babalarından bahseden herhangi bir şey çıkıyor ve izlemek istiyorlar. Korumanın bir yolunu bulmalıyım. Yani hala bir şey görmediler ama ben kriz moduna giriyorum.”

Kanye, Kim ve aile üyelerini birkaç kez dövdü, ancak Kim, halka açık bir şekilde yanıt vermekten kaçındı. Durumu devam ettiği sürece bu şekilde ele almaya devam edeceğini söyledi. “Pek çok şeyle suçlanan ve pek çok şey için suçlanan benim ve bu gerçekten çok acı verici” dedi. “Berbat ama nasıl tepki vereceğimi kontrol edebiliyorum ve dağınık olup olmadığımı kontrol edebiliyorum. O zaman çocuklarım bunu görecek. Çocuklarımın bir gün sessizliğimi, anlayışımı ve zarafetimi takdir edeceklerine ruhumla inanıyorum. Her zaman bir arada tutmak için elimden gelenin en iyisini yapacağım.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/01/kim-kardashian-kanye-west-relationship-kids-the-kardashians/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir