Kim Kardashian, Kanye ile ‘Barışı’ Tutmak İçin ‘Ne Gerekiyorsa’ Yapıyor – Hollywood Life


Kim Kardashian, “Kanye’nin söylediği veya yaptığı” her şeye “katılmasa” da, “haklı olduğunu kanıtlamaktansa barışı korumayı tercih ederdi.”

kim Kardashian odağını şuradan kaydırdı Kardashians ile tutmak ile barışı korumak için Kanye Batı. Reality TV yıldızı, görünüşe göre eski kocasının tuhaflıkları söz konusu olduğunda yüksek yola çıkmaya karar verdi ve onunla birlikte ebeveynliği mümkün olduğunca “dostane” hale getirmek istiyor ve SKIMS’in kurucusuna yakın bir kaynak EXCLUSIVELY söyledi HollywoodYaşam öyle kalması için “ne gerekiyorsa yapacağını”.

Kim Kardashian, Kanye West
Kim Kardashian ve Kanye West, Şubat 2021’de ayrıldı. (JASON SZENES/EPA-EFE/Shutterstock)

kim Kaynak, Kanye ile dostane bir ortak ebeveynlik ilişkisini sürdürmek için elinden gelen her şeyi yaptı” dedi. “Aralarındaki bütün ileri geri gidişlere rağmen, kim Kanye’nin her zaman hayatında olacağını biliyor ve bu yüzden çocukları için iyi geçinmekten başka seçeneği yok. Kolay olmadı, ancak bu, çocukları eninde sonunda fayda sağlayacaksa, o ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır.”

Kim, Kanye’nin kendisine yönelik sosyal medya davranışından kesinlikle heyecan duymasa da erkek arkadaşı Pete Davidson ve diğer A-listers gibi Trevor Nuh, çocuklarının iyiliği için bunu geride bırakmaya karar verdi. “Kanye’nin söylediği veya yaptığı bazı şeylere katılmasa bile, haklı olduğunu kanıtlamaktansa barışı korumayı tercih ediyor” diye eklediler.

Kim Kardashian, Kanye West
Kim Kardashian ve Kanye West birlikte dört çocuğu paylaşıyor. (Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock)

İkinci bir kaynak ÖZEL söyledi HL Kim ve Kanye’nin ilişkisini “şu anda raylarda olan bir hız treni” ile karşılaştırdı. Kim’in nereden geldiğini anlamak için çok çalıştığı ve onu “dinlediği” ve onunla yarı yolda buluştuğu bildiriliyor. Ancak bu “bir kalp atışında değişebilir” ve Kim “her zaman kırık camların üzerinde yürümek zorunda”.

Ama KUWTK star görünüşte bununla yetinecek “Kim Kanye ile harika bir eş-ebeveynlik durumu yaşamaktan başka bir şey istemiyor. Ortak velayetin işe yaramasını istiyor. Ancak üçüncü bir kaynağa göre, ona karşı değil, onunla birlikte çalışmasına da ihtiyacı var. Şimdilik, “kişisel hayatı” hakkında konuşma girişimlerini görmezden geliyor ve çocuklarına odaklanıyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/03/29/kim-kardashian-maintain-peace-kanye-west/

Yorum yapın