Kim Kardashian, Kanye Evlendikten Sonra Toronto’ya Uçağa Biniyor: Fotoğraf – Hollywood Life


Kim Kardashian, Kanye Evlendikten Sonra Toronto'ya Uçağa Biniyor: Fotoğraf - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

kim Kardashian sonra şehir dışına çıkmak için zaman kaybetmedi Kanye Batı‘ın sürpriz nikah töreni! 42 yaşındaki reality TV ikonu, 13 Ocak Cuma günü Los Angeles’ta Toronto’ya giden özel bir jete binerken gülümserken görüldü. fotoğraflarda , dört çocuk annesi, siyah bir eğlence kıyafetini salladı ve saçları şık bir topuz yaptı. onunla birlikte annem vardı Kris Jenner67 ve kız kardeş Khloe Kardashian38. Üçünün de Khloe’nin eski sevgilisinin annesi için cenaze törenine gittiği bildirildi. Tristan Thompson. andrea thompson kalp krizi geçirdikten sonra 6 Ocak Cuma günü orada beklenmedik bir şekilde öldü. Khloe ve Tristan iki çocuğu paylaşıyor.

kim Kardashian
Kim Kardashian, 13 Ocak 2023’te Los Angeles’ta bir uçağa binerken görüldü. (SplashNews)

Kim’in şehir dışına kaçışı bir süre sonra gelir. tarafından çarpıcı açıklama TMZ eski rapçisinin geçtiğimiz günlerde özel bir evlilik töreni düzenlediğini Bianca Sansür, Ye’s Yeezy markasının bir çalışanı. Ayrıca, Kim’e benzeyen başka bir çarpıcı. SKIMS kurucusu ve 45 yaşındaki Ye, tartışmalı rapçi Kim’e ortak çocukları için ayda 200 bin dolar nafaka ödeyerek Kasım ayında boşanmalarını tamamladı. Kuzey9, aziz, 7, Chicago4 ve Mezmur3.

Ancak Kim’in “zor” olduğunu kabul ettiği ortak ebeveynlik girişimlerine rağmen, kaynaklar bize ne Kim’in ne de ünlü ailesinin artık onunla pek bir şey yapmak istemediğini söyledi. Antisemitik Twitter atıp tutmaları, Paris Moda Haftası’ndaki “Beyaz Hayatlar Önemlidir” gösterisinden ve aileye yönelik bir dizi saldırı onları artık onunla uğraşmak istemez hale getirdiğinden beri kendilerini ondan uzaklaştırıyorlar.

“Kim’in ailesi, Kanye ile daha önce bu yoldan geçmiş gibi hissediyor ve onu her affettiğinde, gidip hepsini tekrar otobüsün altına atıyor. Ama bu sefer farklı, ”dedi bir içeriden HollywoodYaşamı Ekim 2022 raporuna ÖZEL.

kim Kardashian
Mehdi Taamallah/NurPhoto/Shutterstock

Ayrı bir kaynak, aynı ay bize Kim’in de kendini uzaklaştırdığını söyledi. Kaynak, “Kanye’nin son zamanlarda yaptığı her şeyden ve aldığı tüm tartışmalı sözler ve duruşlardan sonra, Kim kendini Kanye’yi çevreleyen tüm bu dramadan insanca mümkün olduğunca uzaklaştırmak istiyor” dedi. “Kim ona böyle davrandığında onunla hiçbir şey yapmak istemediğini söyledi ama Kanye umursamıyor gibi görünüyor.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/13/kim-kardashian-private-jet-toronto-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir