Kim Kardashian Harvard Business School’da Konuşuyor: “Bucket List Dream”


kim Kardashian az önce Harvard’da konuştu. Ne? Sanki zor mu?

20 Ocak’ta SKIMS’in kurucusu Boston’a gitti ve Harvard Business School’u ziyaret etti ve burada öğrencilere şekillendirici şirketi hakkında bir konuk konferans verdi. Kim, “Dün Harvard Business School’da HBS Moving Beyond DTC adlı bir ders için konuştum,” diye yazdı. instagram 21 Ocak. “Sınıfın görevi @skims hakkında bilgi edinmekti, bu yüzden partnerim Jens [Grede] ve pazarlamamız, zorluklarımız ve en büyük kazanımlarımız hakkında konuştum.”

Kim devam etti, “Skims ile gurur duyuyorum ve bunun Harvard’da okutulan bir ders olduğu düşüncesi çılgınca!!! Teşekkürler profesör Len Schlesinger ve @harvardhbs bize sahip oldukları için. #BucketListRüya”

bu Kardashianlar yıldızın gönderisinde kampüste siyah ince çizgili bir takım elbise ve uzun, siyah deri bir ceket giymiş fotoğrafları yer aldı. Sınıftaki öğrencilerle birlikte bir fotoğrafını ekledi.

“Elle Woods”, arkadaşı Olivia Pierson yorum yaptı, “sen misin?”

ek olarak, dostum paris hilton onun sloganını yazdı: “Bu çok sıcak.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362260/kim-kardashian-gives-speech-at-harvard-business-school:-%22bucket-list-dream%22?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir