Kim Kardashian Gümüş Metalik Bikinili: Fotoğraf – Hollywood Life


kim Kardashian


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Tek ve sadece kim Kardashian Instagram’da bizi bir kez daha mahvetti! 1 Temmuz 2022 Cuma günü 41 yaşındaki oyuncu, seksi bikinili bir başka göz kamaştırıcı fotoğrafını yayınladı.

Cızırtılı selfie’de realite yıldızı lüks görünümlü bir banyoda aynanın önünde duruyordu. Kameraya doğru somurtarak küçük metalik gümüş bir bikiniyle kıvrımlarını gösterdi. Yeni boyanmış sarı bukleleri, mayolu bir topuzla bağlanmıştı ve mayosuyla uyumlu parlak parlak tonlar takmıştı. “YAKINDA” yazısı, ima ettiği şeye gizemli bir hava katıyordu.

Bu, Kim’in metalik kıyafetler içinde sersemlediğini gördüğümüz tek zaman değil. 26 Haziran’da, kollarını açarak sırtında büyük bir doğal vücut içinde yatarken çekilmiş bir anlık fotoğrafını yayınladı. Bu sefer, gümüş metalik mayo askısız bir üste sahipti ve arkasında zarif bir şekilde süzülürken imzası olan uçuşan kuzgun kilitlerini salladı. Ayrıca neredeyse tüm yüzünü kaplayan kalın, yansıtıcı güneş gözlükleri taktı. “Tembel Pazar,” diye arsızca yazdı.

Kim’in kıyafet seçimlerini takdir eden sadece Instagram’daki milyonlarca beğeni değil. Sevgilisi Pete Davidson, şeffaf siyah uzun kollu bir elbise ve yüksek neon yeşili çizmeler giyerken ikonik sırtına bir bakış atarken görüldü. Çift, birbirlerine açıkça vurulmuş, başka bir enstantaneyle birbirlerinin gözlerinin içine özlemle baktılar.

ÖZEL KAYNAK, “Kim ve Pete tüm boş zamanlarını birbirleriyle geçiriyorlar, bu yüzden bir sonraki adımı atmak ve birlikte hareket etmek hakkında konuşmak mantıklı” dedi. HollywoodYaşam mutlu çiftin. “Bu, ikisinin de hafifçe aldığı bir karar değil. Kim, önce tüm çocuklarıyla tartışmadan bu adımı asla atmazdı ”diye eklediler.

kim Kardashian
Kim Kardashian (MEGA)

Bu, 28 yaşındaki komedyenin efsanevi eskiz şovundan ayrılmasından sonra geldi. Cumartesi gecesi canlı. Ancak, görünüşe göre Kim, partnerinin en önemli yaşam seçimini desteklemekten daha fazlasını yapmış.“ Kim tamamen Pete’in arkasını kollamış ve onun kariyeri için en akıllıca kararı verdiğini düşünüyor. SNL’nin Pete’in markasını oluşturmaya yardımcı olmak için ne kadar inanılmaz bir fırsat olduğunu biliyor, ancak artık büyük bir hayran kitlesine sahip ve istediği her şeyi yapabilir” dedi. HollywoodYaşam.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/01/kim-kardashian-metallic-silver-bikini-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir