Kim Kardashian Gerileme Fotoğrafında Havuzda Gümüş Bikinisini Gösterdi – Hollywood Life


kim Kardashian


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

kim Kardashian41 yaşındaki, unutulmaz fotoğrafların nasıl paylaşılacağını biliyor ve en son Instagram gönderisi bunu kanıtlıyor. Kardashianlar star 26 Haziran’da bir su kütlesinin içinde sırt üstü yatarken ve kollarını açarken gümüş bir bikiniyi sallarken çekilmiş geriye dönük bir fotoğrafını paylaştı. Ayrıca büyük güneş gözlükleri takmıştı ve uzun siyah saçları havada uçuşuyordu. dalgalar, destansı deniz kızı titreşimleri yayar.

Kim, fotoğrafa “Tembel Pazar” yazısıyla rahatlatıcı bir gün geçirdiğini belirtti. Destansı gönderiyi yayınladıktan sonra, hayranlarının yorumlar bölümünde bunu iltifat etmesi uzun sürmedi. Bir hayran “Çok güzel” yazdı, bir diğeri meditasyon yapıyor gibi göründüğüne dikkat çekti. Bir üçüncüsü “Güzel” yazdı, diğerleri kalp emojisi bıraktı.

Kim en son sosyal medya fotoğrafını yayınlamadan önce, kız kardeşinden sonra SKIMS elbisesinin vajina bölgesini değiştirdiğini duyurmak için manşetlere çıktı. Khloe Kardashian daha önce, dizinin ilk bölümünde, popüler şekillendirici giysiyle ilgili belirgin bir tasarım kusuruna dikkat çekmişti. Kardashianlar. “@khloekardashian bugün şanslı gününüz!!!” Kim, SKIMS elbiselerinin görüntüleri üzerine yazdı. “Bir @skims tasarım toplantısındayım ve şekillendirici bodysuit Vajina alanını sadece SİZİN için genişleteceğiz.”

kim Kardashian
Kim Kardashian önceki bir gezi sırasında mor bikinili. (Sıçrama Haberleri)

Kim videoda da konuştu. “Khloe, çok gurur duyacaksın. Tam bir SKIMS şekillendirici toplantısındayım ve beyler, tulumun vajina kısmını daha kalın hale getiriyoruz – daha geniş, üzgünüm” diye açıkladı. “Ve uzun zamandır sorduğunuz tüm yorumlar ve sorular için birkaç şeyi değiştiriyoruz.”

Kim, göz alıcı fotoğraflar yayınlamakla veya SKIMS serisini geliştirmekle meşgul olmadığında, dört çocuğuyla vakit geçiriyor. Kuzey9, Aziz6, Chicago4 ve mezmur3, eski sevgilisiyle paylaştığı kişi Kanye Batıve erkek arkadaş Pete Davidson. Yakın zamanda North’un bir basketbol maçına katıldı ve burada Babalar Günü’nden hemen önce Kanye ile tekrar bir araya geldi. Her iki ebeveyn de oyun sırasında kızlarını yoğun bir şekilde izledi ve bildirildiğine göre birkaç kez birbirleriyle konuştular.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/26/kim-kardashian-silver-bikini-water-photo-pic/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir