Kim Kardashian, Fendi Fashion Show’da Sarah Jessica Parker ile Oturuyor


İncil, bu büyük bir moda anı.

kim Kardashian bir zamanlar lüks markanın efsanevi Baguette çantasının 25. yıl dönümünü New York Moda Haftası’nda kutlayan yıldızlarla dolu Fendi defilesine katılan birçok ünlü simadan biriydi.

9 Eylül’de Hammerstein Balo Salonu’nda düzenlenen etkinlikte 41 yaşındaki oyuncu, ön sırada yanındayken daracık, ışıltılı panelli bir Fendi elbisesi giydi. Sarah Jessica ParkerAbartılı kollu kareli yaka düğmesiyle gelen, deniz köpüğü yeşil marul etekli kayma etek ve Sarah Jessica Parker’ın kendi SJP’sinden saten pompalarla uyum sağladı.

Her iki moda tutkununun da Fendi markasıyla güçlü bağları var. Geçen yıl Kim, ortak markalı bir Skims kapsül koleksiyonunda etiketle işbirliği yaptı. Seride monogram elbiseler, body-con elbiseler ve taytlar vardı.

Parker’ın Seks ve Şehir karakter Carrie Bradshaw, dizi boyunca ünlü birkaç Fendi Baget çantası taşıdı. 2000 yılının özellikle unutulmaz bir soygun sahnesinde, Carrie’nin silah zoruyla tutulduğu ve çantasını istediği görüldü ve ona “Bu bir Baget” yanıtını verdi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345723/kim-kardashian-sits-with-sarah-jessica-parker-at-star-studded-fendi-new-york-fashion-week-show?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir