Kim Kardashian Et Ötesi Reklamında Yemekten Isırmadığı İçin Sürüklendi – Hollywood Life


Kim Kardashian Et Ötesi Reklamında Yemekten Isırmadığı İçin Sürüklendi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stephen Lovekin/BEI/Shutterstock

Kim Kardashian’ın Beyond Meat’in yeni “Lezzet Baş Danışmanı” olarak ilk çıkışı, bazı hayranlar için pek kolay olmadı. Realite yıldızı, 24 Mayıs Salı günü paylaşılan yeni bir reklamda (aşağıda) bitki bazlı gıda şirketiyle ortak olduğunu açıkladı – ancak kartal gözlü izleyiciler, tanıtımını yaptığı üründen gerçekten bir ısırık almadığı için onu sürükledi!

Bir eleştirmen, “Bir videoda hiçbir şey yemiyor ya da tökezliyorum” diye yazdı. onun Instagram gönderisi Bir başkası, “Ama ağzına bir şey koymadın…gerçekten bunu mu yiyorsun? ha ha.” Başka bir takipçisi, Marilyn Monroe Met Gala elbisesine sığdırmak için aşırı bir diyet uyguladığını yakın zamanda kabul etmesine atıfta bulunacak kadar ileri gitti ve “Bu açlıktan hiçbirini yediğine inanmıyorum” dedi.

Videoda Kim’e Beyond Meat ürünleriyle hazırlanmış çeşitli yemekler servis ediliyor. Süperstar, “Beyond Meat’in misyonuna o kadar çok inanıyorum ki, en büyük varlığım olan zevkime yardımcı olmak için adım attım” diye açıklıyor. Bitki bazlı burgerler, köfteli tacolar ve külçeler sergilendikten sonra, videonun kesilmesinden sonra Kim’in ağzı doluyken çiğnediği görülüyor. Bununla birlikte, herhangi bir Beyond Meat’i çiğnemesinin bir yolu yoktur. Bu, Kim’in “Çok iyi!” Diye bağırmasını engellemedi. ve yine de şefe yumruk pompalamak.

Muhalifler yorumlar bölümünde var olmayan lokmalara saldırmaya devam ederken, Kim böylesine büyük bir A-lister’ın et alternatiflerine farkındalık getirdiğini görmekten memnun olanlardan destek buldu. “Sahip olmak [Kim] 300 milyondan fazla takipçisini bitki bazlı yemeye teşvik etmek, nasıl bakarsanız bakın hayvanlar ve çevre için bir kazançtır” diye Instagram’da bir hayran paylaştı. “Hiçbirimiz – ve demek istediğim hiçbirimiz – onun gibi sosyal medya platformlarımızın hiçbirinde küresel olarak bu kadar çok insan üzerinde bu tür bir etkiye ve erişime sahip değiliz.”

Kim’in etkisi, Beyond Meat’in onu ünlü elçiler listesine ekleyerek tam olarak umduğu gibi görünüyor. Shay Mitchell, Kevin Hart, ve Snoop Dogg. Şirketten yapılan açıklamada, “Yiyecek, moda, güzellik ve daha fazlasında kusursuz lezzet ile eş anlamlı bir simge olarak Kim, imza tarifleri ve ilgi çekici yaratıcı içeriğiyle markanın lezzetli, besleyici ve sürdürülebilir ürün portföyünü vurgulayacak” dedi. İnternet sitesi.

Beyond Meat’in ortak imzasını taşıyan Kim, “Hayranlarımın bildiği gibi, buzdolabım ve derin dondurucum Beyond Meat’in ürünleriyle dolu ve insanlara ilham vermek için Baş Lezzet Danışmanı olarak kampanyada yer almaktan dolayı çok heyecanlıyım. Beyond Meat’i diyetlerine dahil et.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/25/kim-kardashian-mocked-beyond-meat-ad-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir