Kim Kardashian, Ebeveynlik Yolculuğu Sırasında Uyumak İçin Ağladığını Söyledi


Dört çocuğa ayak uydurmak kolay değil, sadece sor kim Kardashian.

bu Kardashianlar çocukları paylaşan yıldız Kuzey9, Aziz7, Mezmur5, Chicago4, eski ile Kanye Batı– yakın zamanda ebeveynlik yolculuğunda karşılaştığı zorluklara samimi bir bakış attı.

20 Mayıs’ta gelecek bir bölümden bir klipte “Herkes günlerin uzun ve yılların kısa olduğunu söylüyor ve bu daha doğru bir ifade olamaz” dedi. Jay Shetty ile Amaçlı dijital ses dosyası tarafından yayınlandı İnsanlar. “İçindeyken, yani, özellikle onlar bebekken ve sen emzirirken, bir delilik oluyor. Tam bir delilik gibi. Yine de en iyi kaos.”

Ve Kim’in paylaştığı gibi, bu kaos sadece yıllar boyunca devam ediyor. “Sanki her zaman kızımın saçlarından birini yapmak zorundayım ve mükemmel olmalı ve belli bir şekilde olmalı ve sonra bu onun ayakkabılarını giymeme ihtiyacı var ve hepsinin sana ihtiyacı var” diye ekledi. . “Yemek yapmak, etrafta koşturmak tam bir çılgınlık gibi. Sanki çılgınca.”

42 yaşındaki, “ebeveynlik bana kendim hakkında en çok şey öğretti” dedi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375090/kim-kardashian-admits-she-cries-herself-to-sleep-amid-challenging-parenting-journey?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir