Kim Kardashian Dolce & Gabbana Show’da Podyum Görünümü Yaptı


Ailesi onu en ön sırada desteklerken, kim Kardashian Dolce & Gabbana’nın Milano Moda Haftası defilesinin merkezinde sahne aldı.

23 Eylül’de podyuma sürpriz bir şekilde çıktı. Stefano Gabbana ve Domenico Dolce realite yıldızı ile işbirliği yaparak yeni bir ilkbahar-yaz 2023 koleksiyonunu piyasaya sürdükten sonra etkinliğin finali sırasında. Kim kolsuz, siyah ışıltılı bir elbise giydi ve platin sarısı saçları kabarık bir şekilde şekillendirildi.

Kim’in en büyük üç çocuğu Kuzey Batı9, Aziz Batı6 ve Şikago Batı4, artı anne Kris Jenner ve kızkardeş Khloe Kardashian tezahürat onu ön sıradan.

“Bugün Milano’daki en inanılmaz gösteri!!” Kris yazdı Instagram. “@kimkardashian @dolcegabbana, her zamanki gibi mükemmellik! Seninle gurur duyuyorum @kimkardashian!!! #MilanFashionWeek #CiaoKim #DolceandGabbana”

Gösteri, kamera tıklamaları, ışık yanıp sönmeleri ve “Seni seviyoruz Kim!” çığlıklarıyla açıldı. ELLE bildirildi. Dergi, Kim’in arka planda oynatılan spagetti yediği siyah beyaz bir video olarak, şovun modellerinin çoğunlukla siyah, beyaz ve gümüş görünümler giydiğini ve imzalı dantel, kristal ve leopar desenli süslemeler giydiğini söyledi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347795/kim-kardashian-makes-runway-appearance-at-dolce-gabbana-show-as-family-cheers-her-on?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir